VonResort Golden Coast Hotel

  Turecko, Side, Colakli

5/5

VonResort Golden Coast

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Popis hotelu
VonResort Golden Coast

Kvalitní rodinný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel byl nedávno zrekonstruován a sousedí s resortem Golden Beach, ve kterém se nachází společný velký aquapark. Hotel svými službami na vysoké úrovni a vybavením uspokojí i náročnou klientelu. Vzdálenost od centra města Side, kam se dostanete místní dopravou, je asi 10 kilometrů. Letiště je vzdáleno zhruba 65 kilometrů.

PLÁŽ

Krásná široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu disponuje vlastním molem s lehátky, slunečníky a barem. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Plážový bar k dispozici. 

UBYTOVÁNÍ

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (24 m²) a rodinné pokoje s palandou za oddělovací stěnou (29 m²) jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT / TV, WiFi, minibarem, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, trezorem, balkonem.

Za příplatek pokoj s výhledem na moře.

Na vyžádání rodinné pokoje se dvěma oddělenými místnostmi (42 m²).

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dětský bufet, dietní kout. Během dne lehké občerstvení, turecké palačinky, zmrzlina, odpolední káva / čaj a zákusky, půlnoční polévka, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a některých importovaných nápojů lze čerpat 24 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, 4 a´la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, snack bar, patisserie, kavárna, obchodní arkáda, diskotéka, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, spa centrum, venkovní fitness, vnitřní fitness, aquapark (v části Golden Beach), dětské hřiště, miniklub.

AKTIVITY

Poutavé animační programy pro děti i dospělé, sportovní aktivity během dne jako pilates, aqua-aerobic, joga, hry a soutěže pro děti i dospělé, večerní programy vedené profesionálními tanečníky a skupinami, tématické party na plážovém mole, sauna, turecké lázně, masáže (za poplatek), 2 posilovny, šipky, volejbal, stolní tenis. kulečník, bowling, herna, půjčovna kol, lunapark, vodní sporty na pláži (za poplatek). 

Destinace

Side

za svou popularitu vděčí jednak své poloze na poloostrově lemovaném dlouhými písečnými plážemi, jednak unikátní syntéze antiky a současnosti. Už při vstupu do města Vás uchvátí antický amfiteátr a mohutné městské hradby. Procházka malebným rybářským přístavem vede kolem útulných restaurací k Athéninu a Apollónovu chrámu. Bavlníková pole stejně jako celoročně kvetoucí vegetace umocňují nádheru tohoto proslulého letoviska. Každý, kdo touží strávit nezapomenutelnou dovolenou na kouzelných písečných plážích, by měl prožít dovolenou právě v oblasti Side.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Název hotelu dle pořadatele: VonResort Golden Coast *****
Lokalita dle pořadatele: Turecká riviéra, Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

VonResort Golden Coast Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 608 440
dnes 8–20 h

Hodnocení

5/ 5 5 recenzí

Daniel duben 2023 Recenze hotelu VonResort Golden Coast Hotel *****. Rozlehlý komplex hotelů VonResort, kde si každý přijde na své!... celá recenze

Martina Vajnerová+ Petra Hrachová květen 2022 Prohlídka hotelu VonResort Golden Coast Hotel *****. Tento hotel se nám velmi líbil, je velmi přátelský personál zde.... celá recenze

Paso srpen 2019 Hezké. Všechno bylo přesně tak jak se píše ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací