Popis

Popis hotelu Waidroka Bay Resort ***

Poloha

Poloha: hotel se nachází cca 2 hodiny jízdy od letiště. Pláž: přímo u písečné pláže, za surfováním je nezbytné se nechat dopravit lodí. Upozornění: resortem protéká řeka přímo do oceánu.

Stravování

V ceně: snídaně. Lze za příplatek: plná penze (obědy a 3-chodové večeře). Restaurace a bary: restaurace a bar.

Ubytování

Základní vybavení: klimatizace, lednička, zařízení na přípravu čaje a kávy, WiFi (za poplatek), fén. Kategorie:
* panoramic ocean view
* deluxe oceanfront bure
* superior deluxe oceanfront bure
* premium marina view
* premium ocean view

Vybavení

Zdarma: bazén, šnorchlování. Za poplatek: surfování, potápění se žraloky, rybolov.

Viti Levu

Na hlavním ostrově můžeme najít dvě větší letoviska: okolí kolem letiště Nadi a vzdálenější korálové pobřeží Coral Coast. Výchozí bod také pro cesty trajektem na ostrovy Mamanuca a Yasawa. Samotné město Nadi je vzdáleno cca 20 minut od letiště. Transfer do přístavu Denarau, poté přesun na loďku/rychlé lodi z přístavu na ostrov. Doporučujeme první a poslední noc strávit na ostrově vzhledem k možným časovým prodlevám.

Fidži

Tichomoří odedávna lákalo mořeplavce a námořníky k objevování nových míst. Objevte s námi tedy krásu Fidžijského souostroví, ostrovy a ostrůvky rozházené jako perly v oceánu. Tento tichomořský ráj není zasažen turistickým ruchem. Nádherné bílé pláže a tyrkysová modř jsou až neskutečně jasné. Flóra a fauna se zdají být nevyčerpatelnými: palmové porosty, cukrová třtina, mahagonové dřevo, exotické ptactvo, pestrobarevné květiny.

Největším ostrovem je Viti Levu, zde se nacházejí dvě mezinárodní letiště (Nadi a Suva), také správní úřady a kulturní památky. Kolem hlavního ostrova je rozeseto přes 300 ostrovů. Podnebí je tropické se dvěma letními obdobími – vlhká letní sezóna (prosinec–březen) a suchá chladnější zima (duben–listopad). Průměrná roční teplota je příjemných 27 °C. Směsice melanéské, polynéské, indické, čínské a evropské kultury činí z Fidži unikátní kulturní prostředí. Život společnosti není založen na krevních poutech; vůdčím prvkem nyní je komunita, kterou spojují společná práce, obřady, hrdost i smutek. Možná se vám poštěstí zhlédnout některý z místních rituálů. Nejtypičtějším gestem je pití „kavy“, nápoje z kořene pepřovníku. Původní obyvatelé byli kanibalové, nyní tyto tradice jsou již překonané. Oficiálním jazykem je angličtina, měnou je fidžijský dolar.

Hotely Viti Levu