Hotel Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah Resort

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Palm Jumeirah

WALDORF ASTORIA DUBAI PALM JUMEIRAH

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Hotel Waldorf Astoria, patřící mezinárodnímu řetězci Hilton, se nachází na kultovním ostrově ve tvaru palmy. Tato proslulá část Dubaje je skvělým místem pro klidnou dovolenou v těsné blízkosti pulzující Dubaje. Soukromá, 200 metrů dlouhá, pláž s jemným pískem se nachází přímo u hotelu. Ideální poloha poskytuje perfektní výchozí bod, ze kterého lze objevit všechny světoznámé turistické atrakce, užívat si prvotřídní nakupování nebo exkluzivní restaurace v jedné z nejdynamičtějších destinací Středního východu.
UBYTOVÁNÍ: Luxusní prostorné pokoje a apartmány jsou moderně vybaveny, s klimatizací, LCD TV/SAT, DVD/CD přehrávačem, minibarem, telefonem, rádiem, rychlovarnou konvicí, vysokorychlostním připojením na internet, fénem a balkónem. WIFI je dostupná ve všech pokojích. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo Palm Jumeirah.
VYBAVENÍ HOTELU: Tento neuvěřitelný luxusní plážový resort nabízí šest restaurací a salonků, včetně moderní italské kuchyně, tradičních arabských pokrmů či restauraci plnou vietnamských chutí. Hosté zde mají k dispozici recepci se směnárnou či prádelnu. Bezplatné, 24h otevřené, business centrum nabízí celou řadu služeb, včetně bezplatné WIFI ve společných prostorách. 8 konferenčních prostor s nejnovější audio-vizuální technikou zabezpečí kvalitní konferenci pro každou firmu.
SPORT A ZÁBAVA: 2 venkovní bazény s 1 dětským bazénem, lázeňské centrum s širokou paletou nabízených procedur, fitness centrum, tenisový kurt, plážové aktivity. Hotel zajišťuje kompletní servis v nabídce výletů a transferů. Pro malé hosty je připraven dětský klub plný zábavných i naučných programů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: WALDORF ASTORIA DUBAI PALM JUMEIRAH *****
  • Lokalita dle CK: Dubaj
  • Místo dle CK: Dubai - All Emirates

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 019 207
dnes zavřeno

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

WALDORF ASTORIA DUBAI PALM JUMEIRAH
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

Původní cena
60 673 Kč/os

Cena
55 754 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 019 207

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
55 754,5 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč