Popis

Popis hotelu Wananavu Beach Resort ****

Poloha

Poloha: hotel se nachází na severní části ostrova cca 2,5hod jízdy z letiště. Pláž: přímo u písečné pláže.

Stravování

V ceně: snídaně. Lze za příplatek: plná penze (obědy a 2-chodové večeře). Restaurace a bary: restaurace „Fins,“ bar.

Ubytování

Celková kapacita: 34 bure. Základní vybavení: klimatizace, zařízení na přípravu čaje a kávy, telefon, fén. Kategorie:
* garden view bure
* ocean view bure
* 2 bedroom garden villa
* beachfront bure
* 2 bedroom beachfront villa
* 2 bedroom ocean view villa
* ocean view honeymoon bure – vlastní menší bazén
* beachfront honeymoon bure – vlastní menší bazén

Vybavení

Zdarma: bazén, tenis,deskové hry, šnorchlování, volejbal. Za poplatek: potápění, lázeňské centrum. Další: konferenční prostory.

Viti Levu

Na hlavním ostrově můžeme najít dvě větší letoviska: okolí kolem letiště Nadi a vzdálenější korálové pobřeží Coral Coast. Výchozí bod také pro cesty trajektem na ostrovy Mamanuca a Yasawa. Samotné město Nadi je vzdáleno cca 20 minut od letiště. Transfer do přístavu Denarau, poté přesun na loďku/rychlé lodi z přístavu na ostrov. Doporučujeme první a poslední noc strávit na ostrově vzhledem k možným časovým prodlevám.

Fidži

Tichomoří odedávna lákalo mořeplavce a námořníky k objevování nových míst. Objevte s námi tedy krásu Fidžijského souostroví, ostrovy a ostrůvky rozházené jako perly v oceánu. Tento tichomořský ráj není zasažen turistickým ruchem. Nádherné bílé pláže a tyrkysová modř jsou až neskutečně jasné. Flóra a fauna se zdají být nevyčerpatelnými: palmové porosty, cukrová třtina, mahagonové dřevo, exotické ptactvo, pestrobarevné květiny.

Největším ostrovem je Viti Levu, zde se nacházejí dvě mezinárodní letiště (Nadi a Suva), také správní úřady a kulturní památky. Kolem hlavního ostrova je rozeseto přes 300 ostrovů. Podnebí je tropické se dvěma letními obdobími – vlhká letní sezóna (prosinec–březen) a suchá chladnější zima (duben–listopad). Průměrná roční teplota je příjemných 27 °C. Směsice melanéské, polynéské, indické, čínské a evropské kultury činí z Fidži unikátní kulturní prostředí. Život společnosti není založen na krevních poutech; vůdčím prvkem nyní je komunita, kterou spojují společná práce, obřady, hrdost i smutek. Možná se vám poštěstí zhlédnout některý z místních rituálů. Nejtypičtějším gestem je pití „kavy“, nápoje z kořene pepřovníku. Původní obyvatelé byli kanibalové, nyní tyto tradice jsou již překonané. Oficiálním jazykem je angličtina, měnou je fidžijský dolar.

Hotely Viti Levu