Wellness Hotel Centrál

  Česko, Plzeňský kraj, Klatovy

4/5

Klatovy - Hotel CENTRÁL

    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Klatovy
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu.

Balíček 2

Cena balíčku Minirelax (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).

Balíček 3

Cena balíčku Malý wellness relax (3 noci) zahrnuje navíc: procedury (1x masáž částečná, 1x perličková koupel, 1x rašelinový zábal, 1x aroma koupel).

Balíček 4

Cena balíčku Velký wellness relax (4 noci) zahrnuje navíc: procedury (2x relaxační masáž (25 min.), 1x lymfodrenáž, 1x perličková koupel (25 min.), 1x vířivá vana (25 min.), 1x sauna, 1x solná sauna, 2x rašelinový zábal).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellness hotel Centrál vás přenese do atmosféry třicátých let minulého století. Byl postaven již v roce 1929 a jeho interiér tuto dobu evokuje i svým vybavením. Je dokonce obohacen o výtvarné umění nejen na stěnách. Hotel má zkrátka svého nezaměnitelného ducha. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. V letních měsících zve k posezení letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén a dětské hřiště. Darovat svému tělu pár hodin pohody můžete v hotelovém wellness centru.

POLOHA

v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. Díky poloze v centru Klatov tak můžete obejít všechna historická atraktivní místa - gotickou Černou věž s impozantní vyhlídkou, barokní kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a svatého Ignáce a také místní vyhlášené katakomby. Sportovci a milovníci přírody to zde budou rozhodně milovat. Okolní překrásnou šumavskou krajinou vede mnoho cyklotras. V blízkosti hotelu také budete mít hromadu sportovních příležitostí - můžete si užít jízdu na koni, tenis, lezení, střelbu, kanoe atd.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, Wi-Fi (zdarma - pouze některé části hotelu), pro děti - postýlka, stolička, strava a hřiště; úschovna kol a lyží, wellness centrum (relaxační bazén 8x6 m se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi, multifunkční sauna, masáže, hydroterapie, termoterapie, uhličité koupele), venkovní bazén, dětský bazén, manikúra, pedikúra, kosmetika, garáž, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje typu Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma - pouze pro některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - tenisové kurty, sportovní střelba, bowling, squash, badminton, lezení, fotbalový areál, volejbalový areál, jízda na kánoích, značené trasy pro cykloturistiku. V blízkosti sportovní areály (sportovní haly, atletický a fotbalový stadion, zimní stadion, lesopark s běžeckými trasami, fit centrum, volejbalové a tenisové kurty, squash, bowling, pronájem horských kol, beach - volejbalové kurty, venkovní i krytý bazén).

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu, parkování před hotelem.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Klatovy - Hotel CENTRÁL ***
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 481 112
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

4/ 5 9 recenzí


Lenka srpen 2020
Lenka. Nadšení! Přijely jsme s kamarádkou na 4 noci a 5 dní a byly jsme nadšeny! Vnitřní bazén, venkovní bazén, sauna suchá i solná, masá... celá recenze


Josef Myslín duben 2017
Příjemný víkendový relax v Klatovech. Hotel Centrál jsme si zvolili jako místo víkendového pobytu. Nemáme mnoho času, chtěli jsme hotel v rozumné vzdálenosti od našeho ... celá recenze


Madla únor 2016
Zimní pohoda. V hotelu jsme se rozhodli strávit část jarních prázdnin, balíček hotelu vyšel výhodněji než nabídka na slevovém portálu. Počasí ná... celá recenze

Nezávazná objednávka

Klatovy - Hotel CENTRÁL
    Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Klatovy

Cena
4 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 481 112

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 990 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč