Wellness Hotel Pohoda

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

WELLNESS HOTEL POHODA

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v klidné části Luhačovic, asi 20 minut klidné pěší chůze od lázeňské kolonády a Pozlovické přehrady. Hotel je svou polohou a přátelskou rodinnou atmosférou vhodný pro náročné hosty, rodiny s dětmi, turisty i cykloturisty.

Koupání

krytý hotelový bazén 15 m dlouhý. Letní aquapark Duha u Luhačovické přehrady.

Vybavení

stylová restaurace, dětský koutek a dětské hřiště, kongresové a party salonky, relaxační centrum s procedurami (masáže, koupele, zábaly, atd), wellness centrum (plavecký bazén, 2 vířivky, saunový svět), garáže a parkoviště.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 7x ubytování s polopenzí, volný vstup do wellness. Pobyt nezahrnuje lázeňské procedury.
Minirelax: 4x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček: 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness.
Relaxvíkend v Pohodě: 3x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček: 1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincentka, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness. Nástup možný denně mimo soboty.
Pohoda na zkoušku: 2x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček: 1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness. Nástup možný denně mimo soboty.
Týden s vodoléčebnou kúrou: 7x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček: 1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness.
Týden uvolňujících masáží: 7x ubytování s polopenzí a lázeňský balíček: 1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness.
Týden pro seniory: 7x ubytování s polopenzí, 7x odpolední káva nebo čaj s moučníkem, 1x polodenní výlet do okolí, lázeňský balíček: 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie, 1x lékařská konzultace, volný vstup do wellness.
Silvestrovský pobyt: 6x ubytování s polopenzí (z toho 1x silvestrovské menu a 1x moravský raut s pečeným selátkem), Silvestrovská oslava s živou hudbou a tombolou, Moravský večer s cimbálovou muzikou, relaxační program: 1x perličková koupel se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem,1x koupel s minerální solí Biotermal, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem, volný vstup do wellness.

Speciální nabídka

Vstup do wellness (bazén, saunový svět, fitness) ZDARMA. Vitamínový welcome drink a lázeňské oplatky pro každého klienta ZDARMA (týdenní pobyty). Zapůjčení županu ZDARMA, WiFi internet ZDARMA. Pravidelná dopolední a odpolední doprava do městského centra a zpět ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Dětské ceny nezahrnují lázeňské procedury, jen vstup do wellness v doprovodu dospělé osoby. Parkování na hotelovém parkovišti zdarma, v hotelové garáži za poplatek 90 Kč/den - nutná rezervace. Poplatek z pobytu 21 Kč/os/noc se hradí na místě.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové klimatizované pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, LCD TV-SAT, minibar, telefon, WiFi, balkon nebo francouzské okno.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.
  • další služby dle zvoleného programu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: WELLNESS HOTEL POHODA ****
  • Lokalita dle CK: Bílé Karpaty
  • Místo dle CK: Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 990 438
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL POHODA
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
3 760 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 990 438

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Pohoda na zkoušku)
2
3 760 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč