Popis

Popis hotelu Wellness Hotel Rezidence Ambra ****

UBYTOVÁNÍ

a) 1, 2 a 3 - lůžkové prostorné pokoje (2 a 3 - lůžkové s možností přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka. 1-lůžkové a 3-lůžkové pokoje jsou na ověření. b) apartmány standard pro 2 osoby s možností 2-3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka. Pokoje s balkonem (kromě 5. patra) jsou k dispozici bez příplatku, ale pouze jako nezávazné přání klienta.

STRAVA

Polopenze. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Okolí Luhačovic nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu. Zde je nabídka nejzajímavějších z nich: Buchlov - středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami Buchlovice - zámek ve stylu italského baroka Kroměříž - památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady Rožnov pod Radhoštěm - skanzen, hora Radhošť a okolí Uherský Brod - Muzeum Jana Amose Komenského Uherské Hradiště - četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě Vizovice - barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek Zlín - město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum Zlín - Lešná - romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat Krásné prostředí pro trávení aktivní dovolené naleznete u Luhačovické přehrady. Prostředí s okruhem 3,4 km pro in-line brusle, cykloturistiku a aquaparkem. Návštěvníci zde mohou využít nerezový plavecký bazén, dětský bazén a zážitkový bazén s vodními atrakcemi, toboganem a skluzavkou.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 100 Kč / noc (platba na místě) Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Maestro, Euro Card, Master Card, American Express, Diners Club Možnost zapůjčení za poplatek: 5x horské jízdní kolo pro dospělé značky Giant (jedno s nižším rámem vhodnější pro ženy, ostatní spíše pánská) 1x horské jízdní kolo junior 2x dětské kolo bez šlapek - odrážedlo 4x helma (2x S/M, 2x M/L) 2x terénní koloběžka 8x Nordic walking hole

DÍTĚ

Až 2 děti do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.

KOUPÁNÍ

hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 m) s whirlpoolem. Městská plovárna (cca 500 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3,5 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem, dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3,5 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.

PARKOVÁNÍ

na parkovišti zdarma garáž za poplatek 50 Kč/den (k dispozici 9 míst - nutná rezervace garáže dopředu)

POBYT SE ZVÍŘETEM

200,- Kč/noc/ malá plemena, 350,- Kč/noc/ velká plemena

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 17:30 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

3 DENNÍ ODPOČINEK NA AMBŘE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert) - uvítací přípitek - 1x slatinný obklad - 1x částečná masáž éterickým olejem - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu - parkování - Wi-Fi, BONUS pro osoby 55+: 1x oxygenoterapie Dětská cena zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

4 DNY POHODOVÉ RELAXACE NA AMBŘE (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert) - uvítací přípitek - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu - parkování - Wi-Fi - dárek na rozloučenou - 1x káva nebo čaj PRO NI: 1x celotělová vodní anticelulidní masáž, 1x částečná masáž dle vlastního výběru, 1x oxygenoterapie PRO NĚJ: 1x vodní intenzivní masáž zad, 1x částečná masáž dle vlastního výběru, 1x oxygenoterapie Dětská cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SPECIÁLNĚ PRO ŽENY (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert) - uvítací přípitek - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu - parkování - Wi-Fi - dárek na rozloučenou - 1x celotělový zábal - 1x perličková koupel s přísadou - 1x ruční lymfatická masáž obličeje - 1x vitamínová maska, Dětská cena zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

8 DENNÍ WELLNESS POBYT NA AMBŘE (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert) - uvítací přípitek - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu - parkování - Wi-Fi - dárek na rozloučenou - 1x slatinný obklad 20 min - 1x masáž částečná s éterickým olejem (20 min) - 1x masáž dolních končetin (20 min) - 1x zábal nohou (20 min) - 1x masáž horních končetin - 1x zábal rukou - 1x relaxační bylinná koupel - 1x celotělový regenerační zábal, BONUS pro osoby 55+: 2x oxygenoterapie, 1x hod bowlingu zdarma / pokoj Dětská cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu - 4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert), dárek, neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality)

CELKOVÁ KAPACITA

114 lůžek a 44 přistýlek

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč / noc

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU HOTEL VHODNÝ PRO RODINY S DĚTMI

PROČ K NÁM ?

Proč Hotel Ambra Luhačovice: - největší dětské hřiště v Luhačovicích - vybavení pro bezproblémový pobyt s dětmi (vaničky, nočníky, chůvičky, dětské židličky, aj.) - hotelová restaurace prošla začátkem roku 2019 rekontrukcí

VYBAVENÍ

recepce (24 hodin denně), klimatizovaná restaurace, lobby bar, letní terasa, vinný sklípek, Wi-Fi připojení, výtah, 50 parkovacích míst přímo u hotelu, garážové stání, velké venkovní hřiště pro děti i dospělé, venkovní fitness, cyklopoint (úschova kol zdarma, možnost zapůjčení za poplatek), stolní tenis, bowling, ruské kuželky, možnost zapůjčení nordic walking holí za poplatek. Vybavení pro pobyty s dětmi: dětský koutek na hotelu, dětský koutek na bowlingu, venkovní dětské hřiště, vaničky, nočníky, postýlky, chůvičky, dětské židličky, dětské příbory, stolní hry, koloběžky, dětská odrážedla.  Centrum Vitality: hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 x 1,3 m) s whirlpoolem, wellness procedury - zábaly, koupele, masáže, kosmetika, oxygenoterapie, inhlace, magnetoterapie, infrasauna.

POLOHA

Hotel Ambra****se nachází v klidném prostředí u lesa asi 500 m od centra lázeňského městečka (v kopci). Jeho hlavními prioritami jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Je to moderní zařízení s maximem pohody a komfortu, které patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích a okolí. Pod jednou střechou Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích, výborná kuchyně a relaxace v Centru Vitality. Díky přízni a důvěře svých klientů získal hotel v soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2016 v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů 1. místo ve Zlínském kraji a obhájil tak prvenství z roku 2014, 2013 a 2012. V těsné blízkosti hotelu se nachází naučná ministezka 'Okolo Ambry'. V rámci tří panelů této stezky se dozvíte zajímavé informace o hotelu a jeho okolí, turistická mapa Vám pomůže nasměrovat další kroky a navíc si můžete zahrát unikátní hru 'O poklad královny Ambry', jejíž hlavní cenou je víkendový wellness pobyt v našem hotelu. Naučnou stezkou Vás provedou propagační materiály informující jak o samotném projektu, tak i o volnočasových možnostech v okolí.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do Luhačovic, v centru na kruhovém objezdu s fontánou na Náměstí 28. října se dáte do kopce směrem k městské plovárně a budete pokračovat po Ulici Solné až k hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Luhačovic, autobusové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Pokud přijedete spojem, který zastavuje 'U Pošty', je vzdálenost k hotelu pouze 800 m. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Luhačovic, vlakové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

2.9.2017 | Doctor
Datum pobytu: srpen 2017
V areálu hotelu je pěkné hřiště pro děti s venkovním posezením a bowling. Hotel a jeho okolí není klidnou lokalitou jak je návštěvníkům předkládáno. Hotel je příjemný a pohodlný, personál ochotný, laskavý a vstřícný. Příjemně nás překvapily lázeňské oplatky, které jsme obdrželi na rozloučenou.

Nejnovější recenze

3
2.9.2017 | Doctor
Datum pobytu srpen 2017
3/5 - Průměr
V areálu hotelu je pěkné hřiště pro děti s venkovním posezením a bowling. Hotel a jeho okolí není klidnou lokalitou jak je návštěvníkům předkládáno. Hotel je příjemný a pohodlný, personál ochotný, laskavý a vstřícný. Příjemně nás překvapily lázeňské oplatky, které jsme obdrželi na rozloučenou.
5
25.8.2016 | Raradka
Datum pobytu srpen 2016
5/5 - Úžasné
Hotel je sice na kopci, ale to nám nevadilo. Má skvělý bazén a bezkonkurenční kuchyni. Tento hotel doporučuji, vaří tam opravdu skvěle.

Wellness Hotel Rezidence Ambra ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Pá 13.12 – Ne 15.12.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 730 Kč
Autem
Pá 31.1 – Ne 2.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Pá 31.1 – Po 3.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Pá 31.1 – Pá 7.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
So 1.2 – Po 3.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
So 1.2 – Út 4.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
So 1.2 – So 8.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
Ne 2.2 – Út 4.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Ne 2.2 – St 5.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Ne 2.2 – Ne 9.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
Po 3.2 – St 5.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Po 3.2 – Čt 6.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Po 3.2 – Po 10.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
Út 4.2 – Čt 6.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Út 4.2 – Pá 7.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Út 4.2 – Út 11.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
St 5.2 – Pá 7.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
St 5.2 – So 8.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
St 5.2 – St 12.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
Čt 6.2 – So 8.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Čt 6.2 – Ne 9.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Čt 6.2 – Čt 13.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Autem
Pá 7.2 – Ne 9.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
3 dny
polopenze
3 760 Kč
Autem
Pá 7.2 – Po 10.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
4 dny
polopenze
5 430 Kč
Autem
Pá 7.2 – Pá 14.2.2020
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
10 790 Kč