Popis

Popis hotelu Wellness Hotel Vyhlídka

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, telefon, minibar, trezor. Ve 4 a 5 patře jsou pokoje s centrální klimatizací, požadavek uvádět do objednávky.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

OBJEVTE 'KLADSKÉ POMEZÍ' - kraj protkaný historickými památkami a přírodními krásami! TIPY NA VÝLETY: - město Náchod se státním zámkem - státní zámek Ratibořice a Babiččino údolí - pevnost JOSEFOV a DOBROŠOV - zámek KUKS- přírodní rezervace ADRŠPAŠSKO - TEPLICKÉ SKÁLY a BROUMOVSKÉ SKÁLY - rozhledny - věž ZÁZVORKA, JIRÁSKOVA TURISTICKÁ CHATA ... - Lázně KUDOWA ZDROJ - Polsko CENTRUM WALZEL Dovolená POD ROZHLEDNOU: • (vzdálenost 1,2 km), 622 m. n. m., 98 schodů Čtyřiadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Hradecko, Náchodsko, Rozkoš, Orlické hory, Kladsko, Krkonoše. Chata s rozhlednou byla postavena pro Klub českých turistů. Provozní doba (bez záruky): pátek - sobota (11:00 - 21:00), neděle (11:00 - 18:00) Vstupné (bez záruky): děti do 15 let: 10 Kč, rodiny s dětmi: 40 Kč, senioři: 25 Kč, ostatní: 30 Kč

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, Japancard, Maestro, Diners Club, Amex.

KOUPÁNÍ

Vnitřní bazén s protiproudem. Koupaliště v Náchodě 5 km.

PARKOVÁNÍ

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIORSKÝ RELAX POBYT 55+ - na 6 dní/5nocí, nástup libovolný
- 5x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 2x vstup do finské nebo mírné bio sauny se solnou a vonnou terapií (60min.) - 2x oxygenoterapie (30min.) - 1 x masáž dle výběru (30min.) BONUSY ZDARMA - zapůjčení županu a osušek - pitná voda ve wellness oáze - zapůjčení trekingových holí (Nordic Walkling) - volné žetony na biliár a stolní fotbálek - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek Možnost odvozu po tel. domluvě z nádraží do hotelu 1 - 4 osoby za 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIORSKÝ RELAX POBYT 55+ - na 8 dní/7nocí, nástup libovolný
- 7x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 2x vstup do finské nebo mírné bio sauny se solnou a vonnou terapií (60min.) - 2x oxygenoterapie (30min.) - 1 x masáž dle výběru (30min.) BONUSY ZDARMA - zapůjčení županu a osušek - pitná voda ve wellness oáze - zapůjčení trekingových holí (Nordic Walkling) - volné žetony na biliár a stolní fotbálek - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek Možnost odvozu po tel. domluvě z nádraží do hotelu 1 - 4 osoby za 150 Kč.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX VÍKEND NEJEN O VÍKENDU 3 dny/2 noci, nástup libovolný
- 2x ubytování s polopenzí (snídaňový bufet, večeře formou výběru z 2 chodového menu) - neomezený vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 1x privátní vstup do finské nebo bio sauny se solnou a vonnou terapií (60 min.) - 1x masáž dle výběru (30 min.) BONUSY ZDARMA - zapůjčení županu a osušek - pitná voda ve wellness oáze - zapůjčení trekingových holí (Nordic Walkling) - volné žetony na biliár a stolní fotbálek - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

VYHLÍDKOVÝ RELAX 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 chodového menu) - neomezený vstup do bazénu se slanou vodou a protiproudem - 1x privátní vstup do finské nebo bio sauny se solnou a vonnou terapií (60 min.) - 1x masáž dle výběru (30 min.) BONUSY ZDARMA - zapůjčení županu a osušek - pitná voda ve wellness oáze - zapůjčení trekingových holí (Nordic Walkling) - volné žetony na biliár a stolní fotbálek - Wi-Fi, parkování, rekreační poplatek

CELKOVÁ KAPACITA

44 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

0 Kč/den

PROČ K NÁM ?

KDO NEBYL NA VYHLÍDCE, NEVIDĚL NÁCHOD!!! Kvalitní služby, klid, odpočinek a relaxace, mnoho možností pro poznání Kladského pomezí.

VYBAVENÍ

Restaurace s výhledem na město Náchod, ale i Krkonoše a Polsko, zahradní restaurace, výtah, parkoviště,, venkovní šachy, biliár, stolní fotbal, petanque. WELLNESS CENTRUM - krytý bazén se slanou vodou a protiproudem, masáže, kombinovaná finská nebo bio sauna se solnou a světelnou terapii. Pestrá nabídka relaxačních a rehabilitačních procedur - nutno objednat před příjezdem.

POLOHA

Hotel po celkové rekonstrukci se nachází v krásném prostředí nad městem Náchod (do centra cca 3 km), které je obklopeno krásnou přírodou a přímo vybízí k odpočinku a relaxaci v tomto klidném a naprosto tichém prostředí. Těžko byste jinde hledali tolik historických památek, přírodních krás, kulturních souvislostí a zejména literárních stop jako v okrese Náchod. Doporučujeme spíše pro motorizované klienty.

PŘÍJEZD AUTEM

Na kruhovém objezdu v Hradci Králové po silnici č.33 a pokračovat stále směr Náchod, zde odbočit vpravo po 28526 - ul. Němcové. U nemocnice odbočit vpravo po 28526 - ul. Bartoňova, severně nad nemocnicí odbočit mírně vlevo po 28526 a pokračovat až k hotelu. Trasa: Praha - Náchod 149 km Brno - Náchod 159 km Ostrava - Náchod 252 km

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusová zastávka 3 km. Doporučujeme k hotelu využít taxi, nebo si domluvit odvoz hotelu.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlaková zastávka 3 km. Doporučujeme k hotelu využít taxi, nebo si domluvit odvoz hotelu.

Hotely Královéhradecký kraj