Popis

Popis hotelu Westin Dragonara *****

Výhody
  • přímo na hotelové pláži
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • WiFi
Popis hotelu

Přímo na hotelové pláži. Vhodné pro rodiny s dětmi. WiFi.

Poloha

centrální. Místní centrum cca 500 m. Restaurace, bary a obchody cca 50 m. Golfové hřiště cca 8 km. Letiště cca 12 km.

Pláž

přímo na malé písečné hotelové pláži (asi 30 m dlouhá). Bar na pláži (otevřen od června do září). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Pláž St. George Bay cca 300 m.

Vybavení

hotel disponuje 340 pokoji s výtahy. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, restaurace, 2 a-la restaurace, 4 bary, obchody. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény s opalovací terasou a barem u bazénů. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma.

Ubytování

Junior suite (A2B/A3B/A4B): posezení, klimatizace, minibar, kabelová TV, telefon, trezor, kávovar, koupelna s vanou, fénem, župany, WC, balkon s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E/A4E): s terasou, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A2B/A3B/A4B.

Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C/A4C): disponují stejným vybavením jako pokoje A2B/A3B/A4B.

Další typy pokojů na vyžádání.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci plné penze navíc obědy formou bufetových stolů nebo výběr z menu (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, basketbal, stolní tenis, fitness, volejbal, tenis. Pravidelná večerní zábava. Za poplatek: kasíno, vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb), půjčovna jízdních kol (v blízkosti), jízda na koni (v blízkosti), potápění.

Internet

internetový koutek za poplatek. WiFi v lobby a některých veřejných částech hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén, parní lázeň, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže, kosmetické procedury, kadeřnictví.

Děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, dětské postýlky a dětské židličky, miniklub (pro děti od 3 do 12 let).

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta