100 m od pláže

Popis

Popis hotelu White Dolphin ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu White Dolphin Holiday Complex v oblasti Qawra. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace, recepce a výtah. Personál tohoto 7 podlažního hotelu mluví anglicky a italsky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Hotel nabízí v sezónně otevíraný bazén . Slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: Valletta (12 km), Mdina (7 km), Crafts Village (10 km), Aquarium (700 m), letiště MLA (18 km) a obchodům (10 km). Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, do středu města, k barům a restauracím, turistické informace, supermarketům, autobusovým zastávkám a kinu. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí trezor. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne. V hotelu nabízí restauraci.

Sport a volný čas:

Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 12 km.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Hotel vyžaduje po všech hostech po příjezdu složení zálohy. Městská/turistická daň se platí na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta