White Gold Hotel & Spa

  Turecko, Alanya, Obagöl

2/5

HOTEL WHITE GOLD HOTEL & SPA

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Obagöl
Poloha a obecný popis

V roce 2011 nově otevřený hotel White Gold Hotel & Spa se nachází přímo u pláže v oblasti Alanye. Od pláže je oddělen místní komunikací. Přímo do centra Alanye je vzdálenost 3 km, od letiště v Antalyi cca 130 km. V okolí hotelu je plno obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, směnárnou, panoramatickou restaurací, lobby barem, bary, venkovním i vnitřním bazénem, malým vodním parkem, dětským brouzdalištěm, tureckými lázněmi, posilovnou, masážemi, saunou, hernou, miniklubem pro děti, diskotékou, nočním klubem, animacemi, plážovým volejbalem, stolním tenisem, prádelnou, lékařem, hlídáním dětí, autopůjčovnou. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky za poplatek.

Vybavení pokoje

Hotel má 165 standardních pokojů, 4 Junior Suit pokojů a 4 rodinné pokoje, celkem 480 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově a vkusně zařízeny s důrazem na detail. Standardní pokoje (23 m2) - mají vlastní balkon, klimatizaci, vysoušeč vlasů, minibar (voda zdarma), satelitní TV, telefon s přímou volbou, trezor a bezdrátové připojení na internet. Junior Suit pokoj (40 m2) má dva balkóny s výhledem na moře, vlastní koupelnu, dvě satelitní tv, jedno francouzské lůžko a rozkládací gauč, možnost ubytování dvou dospělých osob a dvě děti do 12ti let. Rodinný pokoj (45 m2)až pro 5 osob má hlavní ložnici se dvěma lůžky, vedlejší ložnici se 3 lůžky, vlastní koupelnu, satelitní TV, telefon s přímou volbou, trezor a bezdrátové připojení na internet.

Stravování

All inclusive - snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, k dispozici je také denní občerstvení, svačina, odpolední káva / čaj a zákusek, půlnoční občerstvení, nealkoholické nápoje a místní alkoholické. Nápoje během diskotéky nejsou zahrnuty v programu all inclusive.

Služby za poplatek

Prádelna, lékař, hlídaní děti, autopůjčovna, minibar na pokoji (kromě vody), trezor, zmrzlina, turecká káva, nápoje v disco baru, osušky u bazénu, vodní sporty na pláži.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa
  • Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.
  • Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
  • Transfer letiště - hotel - letiště
  • Ubytování na vybraný počet nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou
  • Služby česky hovořícího delegáta
  • Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
  • Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: FlyDovolená s.r.o., IČ 07869819.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL WHITE GOLD HOTEL & SPA *****
Lokalita dle pořadatele: Turecká riviéra, Alanya, Oba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

White Gold Hotel & Spa *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 40 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 582 785
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

2/ 5 6 recenzí

Pedro srpen 2022 Nikdy více. Nejhorší dovolená, kterou jsem zažila!!! ... celá recenze

Ivana srpen 2022 Ivana. S hotelem jsme byly velmi spokojeni pokoje čisté a v pořádku jídlo bylo chuťově dobre i když stále se opakující personál byl vstří... celá recenze

Robik11 srpen 2022 Masakr. Jídlo hnus, hygiena maras, spíš ubytovna než hotel. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací