800 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Wind Of Lara *****

Popis hotelu

Obecný popis:

Wind of Lara Hotel and SPA v Kundu nabízí 276 pokojů na 6 podlažích. Nejbližší město je Antalya (19 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, klimatizace, kadeřník, vstupní hala, společenská místnost a obchody. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení kola. The staff in this hotel speaks German and English. Je k dispozici dětské hřiště. Hotel nabízí v sezónně otevíraný sladkovodní bazén bazén . Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka a kino.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, služku, služby prádelny, službu probuzení, lékařskou péči a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi a internetových terminálech. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský klub, služby hlídání dětí a dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 11:00), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), víno (provozní hodiny: 10:00 - 00:00), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 00:00) a půlnoční snacky (provozní hodiny: 23:00 - 00:00).

Sport a volný čas:

Hotel nabízí řadu různých šipky, herní místnost, stolní tenis či biliár. Během rekreace v hotelu Wind of Lara Hotel and SPA si můžete vychutnat také relaxační místnost, lázně či turecké lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness, plážový volejbal či aerobik. Na pláži nabízí místní poskytovatelé služeb vodní sporty, jako jsou jízdu na vodních skútrech. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master, Visa a American Express. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Antalya