Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Wow Kiris Resort *****

Středisko

Kemer

Poloha

Rozlehlý areál v klubovém stylu, tvořený hlavní budovou a několika bungalovy, se nachází v zahradě, cca 6 km od centra Kemeru, cca 6 km od obchodů a barů a cca 65 km od letiště.

Vybavení

Prostorná vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 5 barů, obchod se suvenýry, minimarket, WiFi v loby zdarma; za poplatek kadeřnictví. 2 bazény, krytý bazén, dětský bazén, aquapark; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava

Tenisový kurt, fitness, vodní pólo, aqua aerobic, stolní tenis, plážový volejbal, miniclub, animační programy, večerní show; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, sauna, turecká lázeň.
V období od poloviny června do poloviny září bude v hotelu otevřen Dětský klub CK s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu Dětskému klubu CK, nebo na www

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje v klubové části s možností 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, trezor, telefon, minibar, SAT/TV, balkon nebo terasu. Za příplatek rodinné pokoje.

Stravování

Ultra all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídaně, dopolední a odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusek), půlnoční občerstvení, turecké speciality, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hod v časech a místech určených hotelem.

Pláž

Písčito-oblázková pláž u hotelu (u vstupu oblázky), lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Na pláži je i relaxační molo.

Nabídka programů

program Dovolená 55+

Termíny Cena
2.6. - 9.6.2018 13 990 Kč
6.6. - 13.6.2018 14 490 Kč
9.6. - 16.6.2018 14 490 Kč
15.9. - 22.9.2018 14 490 Kč
19.9. - 26.9.2018 14 490 Kč
22.9. - 29.9.2018 13 990 Kč
26.9. - 3.10.2018 13 990 Kč
29.9. - 6.10.2018 13 990 Kč

Tipy pro správnou volbu

- hotelový komplex pro rodinnou dovolenou
- přímo na pláži
- program Dovolená 55+
- dětský klub CK Scooby-Doo!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer

Amara Prestige

Amara Prestige *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)