Wyndham Grand Resort Novi Spa Hotels & Apartments

  Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Hotel WYNDHAM GRAND Resort

    Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel WYNDHAM GRAND Resort

Proč právě sem
  • luxusní resort s nádhernými panoramatickými výhledy
  • snídaně v ceně
  • výborná gastronomie
  • možnost bezbariérových pokojů
  • rozsáhlé wellness centrum NOVI SPA

Prohlédněte si krátké video o NOVI VINODOLSKI.

Poloha

hotel WYNDHAM GRAND (původně hotel The View) moderně zařízený hotel ve svahu v borovém háji, cca 1,5 km od města Novi Vinodolski.

Vybavení a služby

v areálu - restaurace, cocktail bary, pizzerie, snack bary, beauty salon, směnárna, kongresové centrum, obchůdky, terasa, parkoviště v areálu za poplatek cca 10 EUR/den (platí se na místě).

Ubytování

moderní klimatizované pokoje typ 2(+0) Standard (cca 28 m?) - 2lůžkový pokoj. Typ 2(+0) Junior Suite (cca 40 m?) - 2lůžková ložnice s manželskou postelí, denní místnost, balkon. Typ Suita 2(+1) Junior (cca 45 m?) - 2lůžková ložnice s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem (120 x 200 cm), balkon. Typ 2(+2) - (cca 56 m?) - dva 2lůžkové pokoje (jeden s manželskou postelí, druhá ložnice s oddělenými lůžky), 2 koupelny. Tento pokoj je plně přizpůsoben pro pobyt hendikepovaných osob na vozíčku (široký vchod, přizpůsobená koupelna). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, LCD TV, WI-FI, minibarem, telefonem, sejfem, přístrojem na kávu a čaj, fénem, župan, papuče.
Písmeno M u některých typů znamená orientaci pokoje na moře.

Sport a zábava

2 venkovní bazény s vodními efekty, 2x jacuzzi, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů ZDARMA v omezeném množství, wellness centrum 'NOVI SPA' (jedno z největších v Evropě - 10 000 m2), vnitřní bazén, moderní fitness centrum, masáže + další procedury, dále dětské městečko (nafukovací hrady, hřiště, prolézačky atd.), tenisové centrum (4 kurty), stolní tenis, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, potápění, animace pro děti, vodní sporty. 

Stravování

snídaně formou bufetu, s možností dokoupení večeří formou bufetu nebo výběrem z 5 menu (forma podávání večeře dle obsazenosti hotelu).

Pláž

hotelová 1 km dlouhá oblázková pláž, kamenitá, cca 50-300 m.

Doplňující informace

klienti mají ZDARMA - vstup do venkovního bazénu, dětského hradu, vstup do wellness centra Novi Spa - vnitřní bazén s mořskou vodou, finské a turecké sauny, relax zóna, fitness (vše pouze pro osoby od 16 let), lehátka a slunečníky u bazénů ZDARMA v omezeném množství. Pobytová taxa cca 2 EUR/osoba/den a parkování cca 10 EUR/den - platí se na místě. Nárok na ubytování vzniká po 16. hodině.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, snídani na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze: dítě do 3 let - ZDARMA, ceny za dítě 3-12 let a osobu od 12 let naleznete na webu. Na vyžádání: dětská postýlka - ZDARMA, pes není povolen.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel WYNDHAM GRAND Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Novi Vinodolski

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wyndham Grand Resort Novi Spa Hotels & Apartments ****
Typ pláže: skalnatá, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 673 629
dnes 8–19 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Hotel WYNDHAM GRAND Resort
    Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Cena
23 580 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 673 629

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
23 580 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě 3-11 let
0
2 590 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě ve věku 2 roky
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
690 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
440 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč