Xoria Deluxe Hotel

  Turecko, Alanya

XORIA DELUXE HOTEL

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya
Tento hotel není aktuálně v nabídce

XORIA DELUXE HOTEL - 5 * - KONAKLI - ALANYA
POLOHA: Hotel se nachází v regionu Konakli, 15 km od Alanye a 110 km od letiště Antalya.
UBYTOVÁNÍ: Hotel nabízí celkem 301 pokojů v hlavní i anexované budově.
Standardní pokoje (32m2, jedna ložnice s dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, jedna koupelna, maximální obsazenost 2+1 osoba)
Velký standardní pokoj (56m2, jedna ložnice s dvoulůžkem, samostatnou postelí a rozkládací pohovkou, jedna koupelna, maximální obsazenost 4osoby)
Duplexy (37m2, jedna ložnice s dvoulůžkem v horním patře a další s oddělenými lůžky v přízemí, každé patro má koupelnu, maximální obsazenost 4 osoby)
Deluxe suity (57m2, jedna ložnice, jeden obývací pokoj s posezením, koupelna s vířivkou, maximální obsazenost 4 osoby)
Suity (50m2, jedna ložnice s dvoulůžkem, posezení, jedna koupelna, maximální obsazenost 2 osoby)
Standardní pokoje v anexované budově jsou stejné jako standardní pokoje v hlavní budově, budovy jsou oddělené chodníkem.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem s přímou volbou, minibarem (voda a nealkoholické nápoje pouze při příjezdu), bezpečnostní schránkou, satelitní TV s hudebními kanály a balkonem.
STRAVOVÁNÍ: Ultra All inclusive - formou bufetu, snídaně, pozdní snídaně, oběd, občerstvení, odpolední káva, večeře, půlnoční polévka, místní a standardní importované alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina ve stanovených časech, á la carte restaurace po předchozí rezervaci a jednou za pobyt, plážová restaurace a bar od 10:00 do 18:00 s nealkoholickými nápoji a pivem.
Nezahrnuje: prémiové importované nápoje, všechny druhy balených nápojů, koktejly, čerstvé ovocné šťávy a pokojovou službu.
VYBAVENÍ: Hlavní restaurace, á la carte restaurace, lobby bar a bary u bazénu.
Za příplatek: praní a čištění, hlídání dětí, kadeřnictví a půjčovna automobilů.
WI-FI připojení k internetu je zdarma.
PLÁŽ: Hotelová soukromá pláž, písečná s oblázky, lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Na pláž se jde podchodem.
SPORT A ZÁBAVA: Venkovní a vnitřní bazény pro dospělé a děti, dva tobogány, stolní tenis a plážový volejbal.
Za příplatek: sauna, masáže, turecké lázně, vodní sporty, SPA a kosmetické centrum, kulečník a počítačové hry.
Zábavné programy během dne a večerní show s profesionálním týmem. Mini klub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, mini disko ve večerních hodinách.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 341 272
dnes 7.30–16 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.