Popis

Popis hotelu Zalagyongye

přízemí: 1x apartmán (2x2-lůžkový pokoj), obývací pokoj, kuchyň, 2x sprcha, 2x WC, TV, terasa. I.patro: 4x2-lůžkový apartmán, v každém apartmánu obytná místnost s možností jedné až dvou přistýlek, kuchyňský kout, sprcha, WC, TV. Venkovní posezení, zahrada, gril, parkování, cca 10 min. od termálního areálu.

2-lůžkový apartmán

I.patro: 4x2-lůžkový apartmán, v každém apartmánu obytná místnost s možností jedné až dvou přistýlek, kuchyňský kout, sprcha, WC, TV.

4-lůžkový apartmán

přízemí: 1x apartmán (2x2-lůžkový pokoj), obývací pokoj, kuchyň, 2x sprcha, 2x WC, TV, terasa.

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Hotely Západní Maďarsko