80 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Zante Royal Resort ****

Popis hotelu

V krásném letovisku Vassilikos. Pláž pouze 80 m. Zde se Vám naskytne nádherný výhled do okolí.

Poloha

hotel postavený na útesu s nádherným výhledem do okolí. Centrum letoviska Vassilikos cca 3 km. Hlavní město Zakynthos cca 15 km. Letiště cca 17 km.

Pláž

pláž je vzdálena pouze 80 m (hrubý písek, přístupná částečně po schodech, částečně výtahem). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

moderní hotel disponuje 188 komfortními pokoji. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, obchod se suvenýry a kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, 2 skluzavky, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (C2A): moderně zařízené, se sprchou, WC, klimatizací, malou chladničkou, trezorem k pronajmutí, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (C2B): se stejným vybavením jako C2A, balkon s výhledem na moře. Rodinné pokoje (C2C/C3C/C4C/): prostornější, některé pokoje mohou být dvoupatrové, jinak stejné vybavení jako C2A. Superior rodinné pokoje (C2D/C3D/C4D): prostornější, některé pokoje mohou být dvoupatrové, balkon s výhledem na moře, jinak jako C2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Odpoledne snacky a káva/čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, zmrzlina od 10.00 do 23.00 h.

Sport a jiné aktivity

basketbal, fitness. Animační program. V letovisku Vassilikos bary a taverny. Za poplatek: tenisový kurt s umělým trávníkem a osvětlením, biliár. 1x týdně řecký večer s grilováním (za poplatek).

Internet

WiFi zdarma na recepci.

Pro děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětský bazén, hlídání dětí (za poplatek).

Info

služby delegáta - telefonický kontakt, platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotely Zakynthos