Popis

Popis hotelu Zinkenbachmühle ***

Vaše výhody

Penzion s idylickou polohou. Veřejné koupaliště cca 1,5 km.

Poloha

centrum města Abersee cca 1 km, veřejné přírodní koupaliště cca 1,5 km. Zábavní park Abarena cca 300 m. Ideální výchozí bod pro turisty i cykloturisty.

Vybavení

penzion s 32 pokoji, restaurací, barem, letní terasou s kavárnou, louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): s možností 1 přistýlky, jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV, některé pokoje s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (E2A/E3A)

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech.

Sport/aktivity

za poplatek: stolní tenis a zapůjčení kol.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (6,5 x 4 m). Za poplatek: sauna (cca 11 €/os./den), infračervená kabina a masážním křeslem s hudbou nebo terapií.

Děti

dětské hřiště. Dětská postýlka cca 7 €/den (nutná rezervace), max. počet osob nesmí být překročen.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma, nabíjecí stanice pro elektrické automobily; domácí zvíře: cca 7 €/den; lázeňská taxa: cca 2 €/den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Štýrsko