Hotel Zita Beach Resort

  Tunisko, Zarzis

3/5

ZITA BEACH RESORT

    Tunisko, Zarzis
Číslo zájezdu: 1 572 443
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v krásné palmové zahradě v letovisku Zarzis, cca 3 km od centra města a 60 km od letiště.

Vybavení Hotelu

Krásný rozlehlý hotelový komplex, který se skládá z hlavní budovy a bungalovů v zahradě. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, trezory (za poplatek 3 TND/den), hlavní restauraci, restauraci a la carte, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, obchody, konferenční sál, WiFi připojení na recepci, kadeřnictví, kosmetický salón, diskotéku. Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (15/6 - 15/9), TV se satelitním příjmem, telefonem, minilednicí (za poplatek 5 TND/den), balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Resort leží přímo u široké písečné pláže. Lehátka s matrací za poplatek (5 TND/den), slunečník zdarma.

Sport & Fitness

Venkovní bazény, termální bazén, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, minigolf, lukostřelba, kulečník, vodní sporty na pláži, animační programy, plážový volejbal, vodní polo, aerobic, sauna, pára, masáže, balneoterapie, fitness.

Stravování

All inclusive
All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, aerobic, plážový volejbal, vodní polo, stolní tenis, lukostřelba, minigolf, animační programy pro děti a dospělé.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: ZITA BEACH RESORT ****
  • Lokalita dle CK: Zarzis
  • Místo dle CK: Zarzis

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zita Beach Resort ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 572 443
dnes 9–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Zarzis

3/ 5 18 recenzí


Martin říjen 2019
Naprostá spokojenost. Služby,personál,pokoj,jídlo.....vše naprosto perfektní s ničím žádný problém,vřele doporučuji.... celá recenze


Ipresl říjen 2019
Říjnový pobyt. Vybrali jsme ještě jako levné prodloužení léta..Jako hlavní dovolenou bych ho však nezvolila..Protoze to byla už druhá dovolená a ... celá recenze


Martin září 2019
Na pohodu. V Tunisu jsme byli po 4, takže jsme věděli do čeho jedem, dovolenou jsme si užili , kdo si chce odpočinout a nikde necestovat, tak... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-zita-beach-resort-zarzis-tunisko-z1572443/1094679726/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

ZITA BEACH RESORT
    Tunisko, Zarzis

Původní cena
22 990 Kč/os

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 572 443

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
990 Kč