Zora Hotel

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

5/5

Hotel ZORA

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Primošten
Poloha

Hotel leží na zalesněném poloostrově Raduča s překrásným výhledem na staré město Primošten. Do centra je to od hotelu cca 300 m. Poloostrov má z obou stran vybudované oblázkové pláže, směrem k centru je pak pláž městská písčitooblázková.

Vybavení

pokoje comfort *** - klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV a balkon. Možnost rodinných pokojů - dvě ložnice. pokoje premier club *** - klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, minibar. Některé pokoje mají francouzské okno. Dále má hotel k dispozici restauraci, plážovou restauraci. Venkovní bazén je uzavřený.

Služby

Ubytování s polopenzí formou švédského stolu.

Sport

Tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, vodní sporty.

Speciální nabídka

Dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA. SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 15 % do 31.1.2024 a 10 % do 29.2.2024 slevy na termíny 1.6.-13.7. a od 24.8.

Tipy na výlety

Vodice, Šibenik, vodopády řeky Krky, lodní výlety.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.890 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. lednička (na vyžádání) - 10 Eur/den u pokojů comfort parkoviště - 6 Eur/den

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování s polopenzí, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel ZORA
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Primošten

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zora Hotel ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 670 879
dnes 8–20 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 17 recenzí

Breňová září 2019 Primošten, hotel Zora. Skvělé!... celá recenze

Mirek z Brna srpen 2019 Dovolená Primošten. Ubytovací zařízení hotelu Zora je rozděleno na hotel a pavilony. Moje recenze se týká pavilonů, které jsou ve vzdálenosti cca 100 ... celá recenze

Abigail srpen 2019 Pavilony Zora. Celkový dojem z dovolené je dobrý, když si odmyslím ubytování v pavilonu... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací