1100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Playa Park Club ***

Popis hotelu

Playa Park Club je pravou volbou pro rodiny a páry, kteří hledají cenově dostupnou dovolenou na ostrově Fuerteventura.

Poloha

klidná, cca 1 km od pláže. Restaurace, bary cca 300 m od hotelu. Nejbližší golfové hřiště cca 40 km. Letiště 39 km.

Pláž

veřejná písečná pláž Playa Waikiki s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu.

Vybavení

hotel disponuje celkem 142 pokoji ve třípatrové hlavní a dvoupatrové vedlejší budově. Svým hostům nabízí lobby s recepcí a výtahy, restauraci, bar, internetový koutek, TV místnost, úschovnu zavazadel, prádelnu. Ve venkovním areálu se nachází

Místní kategorie hotelu

2.

Ubytování

joker apartmány A2W: s jednou ložnicí, vybavené koupelnou se spechou, vanou, WC, satelitní TV, vybaveným kuchyňským koutem s plynovým/elektrickým vařičem, chladničkou, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem na bazén. Dvoulůžkové pokoje A2C: vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, telefonem, satelitní TV, balkonem s výhledem na ulici nebo na bazén. Apartmány C1B/C2B/C3B: se stejným vybavením jako apartmány A2W, bez kuchyňského koutu, s balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady. Apartmány D2B/D3B/D4B/D5B: se dvěma ložnicemi, jinak se stejným vybavením jako apartmány A2W. Apartmány U2A/U3A: se stejným vybavením jako apartmány A2W, s balkonem nebo terasou bez určení výhledu.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

posilovna. Za poplatek: biliár, půjčení kol, squash, stolní tenis, tenis.

Internet

WiFi zdarma v recepci.

Wellness

venkovní bazén s mořskou vodou (teplota cca 22°C), vířivka. Za poplatek: masáže, sauna.

Děti

dětské postýlky, dětské židličky, samostatný dětský bazén.

Zábava

denní, večerní a sportovní animace.

Upozornění

služby delegáta - pouze telefonický kontakt německy či anglicky hovořící. Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

All Inclusive

plná penze formou bufetu. Dopolední snack od 11.00 do 13.00 a odpolední snacky, ovoce a zmrzlina od 15.00 do 17.00 h., místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru od 10.00 do 23.00 h.

Fuerteventura

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

Fuerteventura je nejdelší a druhý nejrozlehlejší z Kanárských ostrovů. Jednoznačně má nejkrásnější pláže v celém Atlantiku. ideální místo pro relaxaci, opalování a koupání stabilní klimatické podmínky po celý rok výborná kuchyně a lahodná vína příjemný a stále se usmívající personál velbloudí safari vodní park Baku Water Hlavním městem ostrova je Puerto del Rosario (přístav růží). Teploty na ostrově jsou kolem 25–27 °C, jen tu je občas vítr. Určitě navštivte bývalé hlavní město ostrova Betancurie, městečko La Oliva s „Casa de los Coroneles“, ve kterém sídlila vojenská správa ostrova, nebo kostel v městečku Pájara.Ostrůvek Lobos, který je součástí ostrova, byl v dávných dobách domovem velké populace tuleňů. Jeho název vznikl z překladu „Lobos del mar“ – mořští vlci. Fuerteventura je ideálním místem k provozování všech vodních sportů, například windsurfingu, sportovního rybolovu nebo potápění. Na ostrově je víc než sto přístupných pláží s křišťálově čistou vodou a bílým pískem, který na mnoha místech tvoří písčité duny. Ostrov je známý tím, že zde na každém místě naleznete pasoucí se kozy. V obchodech nebo restauracích tedy často narazíte na kozí sýr či grilované kozí maso.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Fuerteventura