Popis

Popis hotelu Kirini Suites *****

Poloha

Hotelový komplex s tradiční architekturou na klidném místě cca 100 m nad zálivem na útesu poblíž letovistka Oia s překrásnými výhledy na Calderu. Letiště cca 18 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace s překrásným výhledem na moře, vinotéka, butik. Venku bazén s terasou na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar u bazénu.

Pokoje

JS: koupelna/WC (sprcha, vysoušeč vlasů, župany, pantofle), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, CD přehrávač, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje, láhev vína, koš ovoce při příletu, veranda s výhledem na moře.

Pláž

Písečná pláž Baxedes cca 3 km, lehátka a slunečníky za poplatek. Pláž Ammodi cca 1,5 km od hotelu je přístupná pouze po schodech, lehátka a slunečníky nejsou k dispozici.

Extra služby

Doporučujeme pronájem auta.

Wellnes
  • Luxusní spa centrum nabízíjecí veškeré služby po relexaci
  • Zdarma: fitness, vnitřní bazén
  • Za poplatek: různé druhy masáží a kosmetických balíčků, sauna, parní lázně, lávové kameny
Internet

Zdarma: WiFi na pokojích a v celém komplexu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

35 min

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria