300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Relaxia Lanzasur Club Lanzarote ***

Poloha

V klidné poloze na okraji letoviska Playa Blanca. Centrum letoviska Playa Blanca s četnými restauracemi, kavárnami, bary, obchůdky a místním přístavem cca 900 m. Několik restaurací, barů a možnost drobných nákupů v blízkosti hotelu.

Vybavení

226 pokojů rozmístěných v přízemních bungalovech. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), jacuzzi, snack bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), osušky oproti kauci (výměna za poplatek). Aquapark (za poplatek) s několika skluzavkami, bazénem s umělými vlnami a línou řekou.

Pokoje

BG/BGP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), obývací místnost s kuchyňským koutem (kávovar, toaster), oddělená ložnice, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), terasa.

BGW: viz BG, volný vstup do aquaparku.

Zábava

Pravidelné denní animační programy, příležitostně zábavné večery.

Stravování

Viz program all inclusive. U večeře vyžadováno formální oblečení.

Pláž

Světlá písečná pláž Playa Flamingo s pozvolným vstupem do moře cca 300 m, lehátka a slunečníky (za poplatek). Nejkrásnější pláže ostrova Playas del Papagayo v chráněné přírodní oblasti cca 5 km.

Program all inclusive

  • Snídaně a večeře formou bufetu
  • Lehký oběd formou bufetu v baru u bazénu
  • Odpolední káva, čaj, zákusek a zmrzlina pro děti
  • Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

Sportovní nabídka

  • Zdarma: fitness.
  • Za poplatek: masáže, sauna, turecké lázně, aquapark.

Pro děti

Brouzdaliště, hřiště, animace, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Internet

Za poplatek: WiFi v areálu hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Webové stránky

http://www.relaxia.net

Doba transferu

45 min

Celkové hodnocení hotelu

3/5 - Průměr

Hodnotilo

16 uživatelů

Pořadí

15. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

27.7.2016 | Klase
Datum pobytu: 1.7.2016
Tak nějak nevím.......

Nejnovější recenze

3
27.7.2016 | Klase
Datum pobytu 1.7.2016
3/5 - Průměr
Tak nějak nevím.......
4
16.4.2016 | Sona
Datum pobytu 1.4.2016
4/5 - Skvělé
relax se vším všudy pokud člověk nespí na přistýlce ...

Lanzarote

Pro tento ostrov je typická zuhelnatělá krajina. V západní části ostrova se nachází národní park Timanfaya, v severní části se nachází lávové jeskyně Jameos del Aqua a jeskyně Cueva de los Verdes, která je se svými 6 km délky největší svého druhu na světě. Na jihu ostrova se rozléhá pláž Playa Blanca s nedalekým majákem.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria