300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Triton Empire Hotel ***

Poloha

Výhodná poloha v bezprostřední blízkosti starého centra Hurghady (Dahar), zhruba 1 km, cca 5 km od nového centra (Sakkala) a cca 11 km severně od letiště.

Vybavení

7podlažní budova, výtahy, recepce, směnárna, bankomat, bary, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (italská), obchůdky, 2 bazény, bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na pláži zdarma. Klienti mohou využít také bazénů hotelu Triton Empire Beach (cca 200 m od hotelu).

Pokoje
  • DR/DRP: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minilednička, balkon nebo terasa.
  • DRF: viz DR, prostornější.
Zábava

Animační a zábavné programy (většina v hotelu Triton Empire Beach).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Menší písečná hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře necelých 300 m od hotelu (u sesterského hotelu Triton Empire Beach). Bar u pláže (v rámci all inclusive). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Program all inclusive
  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu (oběd – lehký bufet)
  • Dopolední a odpolední snack
  • Odpolední káva, čaj a zákusek (také v Triton Empire Beach)
  • Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje kromě vín (10.00–23.00 hod.) v hotelu, ale také ve vybraných barech hotelu Triton Empire Beach
Sportovní nabídka
  • Zdarma: animační hry, v rámci animací stolní tenis, šipky a volejbal.
  • Za poplatek: biliár, centrum zdraví (masáže, sauna, pára, jacuzzi, fitness), potápěčské centrum.
Pro děti

Dětský klub a dětský bazén v hotelu Triton Empire Beach.

Internet
  • Zdarma: WiFi v Peanut Baru.
  • Za poplatek: WiFi v recepci.
Platební karty

VISA, MC.

Doba transferu

20 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

13 uživatelů

Pořadí

67. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

10.9.2016 | Cestovatelka
Datum pobytu: 1.9.2016
Rozhodně jsem ještě tak strašný hotel nikdy nezažila. Prostředí, personál, strava, ubytování - všechno špatně.

Nejnovější recenze

1
9.9.2016 | Valerie Bujoková, Olomouc
Datum pobytu 1.8.2016
1/5 - Nic moc
KATASTROFA!!!
5
28.8.2016 | Jitu
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Super
5
9.6.2016 | Jitka
Datum pobytu 1.8.2015
5/5 - Úžasné
Zase se vrátíme

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Triton Empire Hotel ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 1.4 – St 5.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
5 dní
polopenze
9 290 Kč
Letecky
Praha
So 1.4 – St 5.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
5 dní
all inclusive
10 190 Kč
Letecky
Praha
So 1.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
12 290 Kč
Letecky
Praha
So 1.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 790 Kč
Letecky
Praha
So 1.4 – Po 10.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
10 dní
polopenze
14 890 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 1.4 – Po 10.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
10 dní
all inclusive
17 690 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 1.4 – St 12.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
12 dní
polopenze
15 890 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 1.4 – St 12.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
12 dní
all inclusive
19 290 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 1.4 – So 15.4.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
14 490 Kč
Letecky
Praha
So 1.4 – So 15.4.2017
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
15 390 Kč
Letecky
Brno
Ne 2.4 – Ne 16.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
polopenze
17 990 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Brno
Ne 2.4 – Ne 16.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
21 990 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Praha
Po 3.4 – St 5.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
3 dny
polopenze
8 490 Kč
Letecky
Praha
Po 3.4 – St 5.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
3 dny
all inclusive
8 990 Kč
Letecky
Praha
Po 3.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
6 dní
polopenze
9 690 Kč
Letecky
Praha
Po 3.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
6 dní
all inclusive
10 790 Kč
Letecky
Praha
Po 3.4 – St 12.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
10 dní
polopenze
13 390 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 3.4 – St 12.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
10 dní
all inclusive
15 990 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 3.4 – So 15.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
13 dní
polopenze
15 190 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 3.4 – So 15.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
13 dní
all inclusive
18 590 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 3.4 – Po 17.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
polopenze
16 690 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 3.4 – Po 17.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
20 590 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
St 5.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
4 dny
polopenze
8 890 Kč
Letecky
Praha
St 5.4 – So 8.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
4 dny
all inclusive
9 590 Kč
Letecky
Praha
St 5.4 – Po 10.4.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
6 dní
polopenze
9 690 Kč