Hotel Merve Sun ****

Hotely a ubytování ve všech zemích světa
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Dovolená se Zájezdy.cz - dovolená přes internet snadno a rychle
Kontakt: Agentura Zájezdy.cz, a.s., telefon zdarma: 800 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz

Hotel Merve Sun ****

Země: Turecko
Lokalita: Side
Místo: Side
Jiné názvy, pod kterými je tento hotel uváděn:
 • Merve Sun ****
 • Hotel Merve Sun
 • Hotel Merve Sun Hotel & Spa Rodinné Pokoje ****
 • Hotel Merve Sun Hotel & Spa ****
 • Merve Sun Hotel ****
 • Hotel Merve Sun & Spa ****

Tento hotel s kvalitními službami byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován. Nachází se v oblasti Kumköy, 3 km od centra Side. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika samostatných bloků, k dispozici je bazén se skluzavkou pro děti i dospělé. Místní autobusy tzv. dolmuše zastavují přímo před hotelem. promo a standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (promo pokoje jsou vybaveny shodně jako standardní pokoje, jsou však situovány v méně příznivé poloze)rodinné pokoje až pro 4 osoby (1 místnost)sociální zařízení (WC, sprcha, fén)SAT/TV, telefon, minibar (zdarma voda po příjezdu), klimatizacetrezor (za poplatek cca 1,50 €/den), balkon vstupní hala s recepcí, Wi-Fi za poplatekrestaurace, bar u bazénu, plážový bar, vnitřní a venkovní restaurace přímo na plážibazén se skluzavkou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma)dětské hřiště, miniklub (děti 4–12 let), animační programystolní tenis, šipky, fitness, plážový volejbaldoprava hotelovým minibusem na pláž zdarmaza poplatek: billiard, turecké lázně, sauna, masáže, vodní sporty All inclusive – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpol (celý popis hotelu »)

» Dovolená Side - zájezdy do místa
» Dovolená Side - zájezdy do destinace
» Dovolená Turecko - zájezdy do země
» Super Last Minute Turecko
» Last Minute Turecko
» First Minute Turecko
» Hotely Side - hotely v místě
» Hotely Side - hotely v destinaci
» Hotely Turecko - hotely v zemi
» Turecko - pasy, víza, zdravotnictví
» recenze hotelu Hotel Merve Sun ****
» recenze hotelů Turecko


Zájezdy do hotelu Hotel Merve Sun ****

Strava: all inclusive
 LETECKY Vídeň, Linz
Délka zájezdu: 8, 11, 12, 15 dní
Termíny: srpen, září, říjen

Cena od: 9 426,-
Maximální sleva: až -18%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava
Délka zájezdu: 8 dní
Termíny: září

Cena od: 14 390,-
Maximální sleva: až -26%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava
Délka zájezdu: 11, 12 dní
Termíny: září

Cena od: 16 990,-
Maximální sleva: až -25%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava
Délka zájezdu: 8, 11, 12 dní
Termíny: září

Cena od: 15 501,-
Maximální sleva: až -9%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava
Délka zájezdu: 8, 11, 12 dní
Termíny: září

Cena od: 15 501,-
Maximální sleva: až -13%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Sliač
Délka zájezdu: 8 dní
Termíny: srpen, září, říjen

Cena od: 12 290,-
Maximální sleva: až -25%

Strava: all inclusive
 LETECKY Praha, Brno, Ostrava
Délka zájezdu: 8, 11, 12 dní
Termíny: září, říjen

Cena od: 12 790,-
Maximální sleva: až -33%
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP


Popis hotelu Hotel Merve Sun **** od CK Brenna

Popis

Tento hotel s kvalitními službami byl v roce 2012 kompletně zrekonstruován. Nachází se v oblasti Kumköy, 3 km od centra Side. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika samostatných bloků, k dispozici je bazén se skluzavkou pro děti i dospělé. Místní autobusy tzv. dolmuše zastavují přímo před hotelem.

Informace k ubytování

 • promo a standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (promo pokoje jsou vybaveny shodně jako standardní pokoje, jsou však situovány v méně příznivé poloze)
 • rodinné pokoje až pro 4 osoby (1 místnost)
 • sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
 • SAT/TV, telefon, minibar (zdarma voda po příjezdu), klimatizace
 • trezor (za poplatek cca 1,50 €/den), balkon

Vybavení a služby

 • vstupní hala s recepcí, Wi-Fi za poplatek
 • restaurace, bar u bazénu, plážový bar, vnitřní a venkovní restaurace přímo na pláži
 • bazén se skluzavkou, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma)
 • dětské hřiště, miniklub (děti 4–12 let), animační programy
 • stolní tenis, šipky, fitness, plážový volejbal
 • doprava hotelovým minibusem na pláž zdarma
 • za poplatek: billiard, turecké lázně, sauna, masáže, vodní sporty

Stravování

All inclusive – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední káva a zákusky v baru u bazénu, občerstvení na pláži, půlnoční polévka. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (10:00–24:00).

Popis hotelu Hotel Merve Sun **** od CK Pantour

Poloha a popis

Merve Sun Hotel se nachází v oblasti Side, cca 4 km od starého města Side. Cca 7 km je vzdálen Manavgat a letiště Antalya je daleko 65 km.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a vedlejší budoby, kde je celkem 65 dvoulůžkových pokojů a 10 Rodinných pokojů, Merve Sun Hotel poskytuje, plážový bar, posilovnu, lázně, vnitřní i venkovní bazén, dětský bazén, kadeřnictví, masáže, lázně, prádelnu, hlídání dětí, pronájen aut, posilovnu, směnárnu, parkoviště, lékařskou péči.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou , WC, fénem, balkonem a telefonem. Dále telefonem s přímou volbou, požární alarm, satelitní LCD TV s hudebními kanály, trezor a minibar. Standartní rodinné pokoje mají dvě oddělené ložnice a jsou určeny pro 4 osoby. Rodinné pokoje economy mají velkou ložnici a menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, která je plně vybavena.

Stravování

V Hlavní restauraci je jídlo podáváno formou bufetu - snídaně, oběd a večeře. Bar u bazénu nabízí odpolední snack a kávu s pečivem. Čerstvě vymačkané šťávy, místní i zahraniční alkohol a vína nejsou zahrnuty v all inclusive.

Pláž a plážový servis

Soukromá část pláže je vzdálena 450 m od hotelu

Pro děti

Je zde miniklub pro děti ve věku 4-12 let, baviči organizují různé aktivity pro děti, jako je mini disco nebo jiné hry. Dále je k dispozici dětský bazén. Restaurace nabízí i sedačky pro děti.

Sport a zábava

Hotel nabízí i příležitosti ke sportu, napři. zahrát si stolní tenis, šipky nebo zajít do posilovny.

Služby v ceně

stolní tenis, šipky, posilovna

Služby za poplatek

Lázeňské služby, masáže, kadeřnické služby, pronájem aut, a herna jsou za poplatek

Popis hotelu Hotel Merve Sun **** od CK Travel 2002

Popis

Pláž: 450 m | ZDARMA: klimatizace, TV/SAT, lehátka, slunečníky a matrace u bazénu i na pláži

Okolí

Nově zrekonstruovaný hotel leží 450 m od soukromé písečné pláže, hotel poskytuje transfer na pláž a zpět zdarma. Komplex se skládá z hlavní budovy a 5 samostatných bloků. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení (za poplatek), pool bar, bazén s tobogánem, dětský bazén a minimarket. Lehátka, slunečníky a matrace jsou u bazénu i na pláži zdarma. Děti mohou navštěvovat místní miniklub (4-12 let). Ke sportovnímu vyžití patří fitness centrum, stolní tenis a šipky. Klienti mohou využít i hotelových služeb, ke kterým patří turecké lázně, sauna a wellness centrum (za poplatek). Animační tým nabízí pestré programy, jako je turecká noc, kouzelnická show, bingo a živá hudba jednou týdně. Na pláži se nachází rovněž vnitřní a venkovní restaurace s výhledem na moře a plážový bar. Historické centrum Side je vzdáleno 4 km, u hotelu je zastávka autobusu. Velmi kvalitní hotel s výbornými službami v blízkosti historického centra Side doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Ubytování

Pěkně zařízené rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi, klimatizace, TV/SAT, telefon, minibar, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon. U tohoto hotelu jsou i další typy pokojů: Hotel Merve Sun Hotel & Spa**** 2lůžkové pokoje s možností přistýlky

Stravování

All inclusive: Snídaně (7.30–9.30), pozdní snídaně (9.30–10.00), oběd (12.30–14.00) a večeře (19.00–21.00). Odpolední snack, půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Plážový bar (10.00–17.00), plážová restaurace (12.30–14.30).


Internetová adresa hotelu Hotel Merve Sun ****

http://www.mervesunhotel.com/


Fotogalerie hotelu

Kliknutím na náhled zobrazíte obrázek ve větším formátu.

Tato fotogalerie je pouze orientační. Nelze 100% zaručit, že nedošlo k chybnému zařazení fotografií. Oficiální autorizované fotografie najdete u jednotlivých zájezdů.

Fotografie poskytnuté jednotlivýmí cestovními kancelářemi:

Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun **** Hotel Hotel Merve Sun ****

» recenze hotelu Hotel Merve Sun ****
ZDARMA - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete být okamžitě informováni o nových nabídkách Last Minute?
Pošlete nám svůj e-mail!

PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁKAZNICKÉHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečeno SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volejte nám zdarma i z mobilu:
800 656 610
Provozní doba:
po−čt:8−22 hod.
pá:8−20 hod.
so:9−20 hod.
ne:10−22 hod.
Skype:   marketa.brizova.zajezdy
E-mail:   zajezdy@zajezdy.cz
Markéta Břízová Markéta Břízová
S výběrem a nákupem zájezdu Vám ráda pomohu.
Klientská centra:
Praha: 800 656 660 Brno: 800 656 630
Ostrava: 800 656 640 Třebíč: 800 656 650

LAST MINUTE - VÝBĚR TOP NABÍDEK


Partneři serveru: Recenze hotelů | Hotely | Letní dovolená | Turistik.cz | Ubytování | Hledej ubytování
Úvodní stránka » Hotely » Hotely Turecko » Hotely Side » Hotely Side » Hotel Merve Sun ****
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Kontakt: Agentura Zájezdy.cz, a.s., telefon zdarma: 800 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz