Address Downtown Dubai Hotel

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum

5/5

Address Downtown Dubai

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Luxus a komfort v novém rozměru! Ubytování u nejvyšší budovy světa obklopené umělou lagunou s jedinečnými vodotrysky a fontánami, u největšího nákupního centra na Zemi! Hotel byl také označen jako nejlepší nově otevřený hotel roku 2008!

Přehled

městský hotel výjimečná poloha výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa a Dubai Fountain Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Downtown cca 15 minut od letiště v Dubaji u nákupního centra Dubai Mall, u Dubai Opera přímo naproti Burj Khalifa

Poloha

Dubai, Downtown, s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa a Dubai Fountain, v těsné blízkosti největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, cca 10 km od letiště, cca 2 km od World Trade Center. Hotel byl znovu otevřen po kompletní rekonstrukci a modernizaci v roce 2019. Nezapomenutelný výhled na toto centrum města se Vám naskytne ze 63. patra, kde se nachází bar Neos. Hotel se nachází cca 10 minut jízdy od nákupní a zábavní části města City Walk, cca 15 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach, stejně tak od přímořského areálu La Mer.

Vybavení hotelu

městský hotel, 244 pokojů a suite situovaných mezi 7. a 12. patrem hotelu o 63 patrech. Klimatizace, 9 restaurací a barů, bazén s kaskádami (teplotně regulovaný), SPA centrum, fitness, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut. Zdarma pronájem golfového vybavení v klubu Montgomerie.

Vybavení pokoje

deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, psací stůl, prostorná koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky pro dítě.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky pro 1 dítě.

deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, psací stůl, prostorná koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky pro dítě.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Address Downtown Dubai *****
  • Lokalita dle CK: Dubaj
  • Místo dle CK: Dubai - město

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Address Downtown Dubai Hotel *****
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 985 312
dnes zavřeno

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 1 recenzí


Simona S. únor 2015
The Address Downtown Burj Dubai *****. Najlepší hotel , v ktorom sme v meste Dubaj boli ubytovaní. Je miestom spojenia elegancie a luxusu, s výbornými službami a výnimoč... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Address Downtown Dubai
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum

Cena
59 620 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 985 312

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
59 620 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
36 780 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 744 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 240 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč