Address Downtown Dubai Hotel

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum

5/5

Address Downtown Dubai

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Luxus a komfort v novém rozměru! Ubytování u nejvyšší budovy světa obklopené umělou lagunou s jedinečnými vodotrysky a fontánami, u největšího nákupního centra na Zemi! Hotel byl také označen jako nejlepší nově otevřený hotel roku 2008!

Přehled

městský hotel výjimečná poloha výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa a Dubai Fountain Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Downtown cca 15 minut od letiště v Dubaji u nákupního centra Dubai Mall, u Dubai Opera přímo naproti Burj Khalifa

Poloha

Dubai, Downtown, s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa a Dubai Fountain, v těsné blízkosti největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, cca 10 km od letiště, cca 2 km od World Trade Center. Hotel byl znovu otevřen po kompletní rekonstrukci a modernizaci v roce 2019. Nezapomenutelný výhled na toto centrum města se Vám naskytne ze 63. patra, kde se nachází bar Neos. Hotel se nachází cca 10 minut jízdy od nákupní a zábavní části města City Walk, cca 15 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach, stejně tak od přímořského areálu La Mer.

Vybavení hotelu

městský hotel, 244 pokojů a suite situovaných mezi 7. a 12. patrem hotelu o 63 patrech. Klimatizace, 9 restaurací a barů, bazén s kaskádami (teplotně regulovaný), SPA centrum, fitness, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut. Zdarma pronájem golfového vybavení v klubu Montgomerie.

Vybavení pokoje

deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, psací stůl, prostorná koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky pro dítě.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky pro 1 dítě

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky pro 1 dítě

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Address Downtown Dubai *****
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai - město
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Address Downtown Dubai Hotel *****
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 193 474
dnes 8–18 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 1 recenzí


Simona S. únor 2015
The Address Downtown Burj Dubai *****. Najlepší hotel , v ktorom sme v meste Dubaj boli ubytovaní. Je miestom spojenia elegancie a luxusu, s výbornými službami a výnimoč... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Address Downtown Dubai
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum

Cena
88 940 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 193 474

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
88 940 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
58 570 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč