Dorisol Buganvilia Studio Hotel

  Portugalsko, Madeira, Funchal

4/5

Dorisol Buganvilia

    Portugalsko, Madeira, Madeira - Funchal
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Poloha: Hotel Buganvilia je součásti hotelů řetězce Dorisol a leží v západní části Funchalu cca 2,5 km od centra města. Hotel se nachází na kopci 300 m od koupaliště Lido a pobřežní promenády. V okolí hotelu Buganvilia se nachází restaurace, bary a obchody. Je vhodný pro aktivní klienty, kteří chtějí spíše poznávat Madeiru a cestovat po ostrově. Mezinárodní letiště je vzdáleno 24 km od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci hotelu, restaurace, lobby bar, piano bar, obchůdek, vnitřní bazén, dětský koutek, dětský bazén, Spa centrum, jacuzzi, venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, dětské hřiště, úschovna zavazadel, prádelna, čistírna, žehlení, business centrum, trezor na recepci, knihovna.

Ubytování: Koupelna s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, televize, kuchyňka vybavena základním nádobím a spotřebiči, Wi-Fi připojení zdarma, balkon.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze nebo plná penze formou bohatého bufetu. 

Pláž: Cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava: Fitness centrum, šipky, tenisový kurt, stolní tenis, biliár, deskové hry, herna, výlety po ostrově, nákupy, noční život. Spa centrum: lázně, masáže, sauna, jacuzzi a procedury.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Dorisol Buganvilia Studio Hotel ***
Typ pláže: špatný přístup, molo, betonová plata, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 648 452
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Barbora červenec 2017
Dorisol Bungavilia. Hotelový komplex Dorisol se skládá ze tří hotelů - Bungavilia, Estrelicia a Mimosa. Všechny leží těsně vedle sebe.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-dorisol-buganvilia-madeira-portugalsko-z1648452/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.