150 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Alexander House Hotel ****

Pláž

cca 250 m od pláže

Poloha

rodinný hotel skládající se ze 4 budov se nachází v blízkosti pláže v zátoce Agia Pelagia, cca 25 km od letiště v Heraklionu. V jeho blízkosti je spousta obchůdků, barů a taveren. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: A.

Vybavení

recepce, společenská místnost, wi fi, SAT-TV, restaurace, hlavní bar, snack bar, sladkovodní bazén, občasné krétské večery, stolní tenis, stolní fotbal, posilovna, kulečník, vodní sporty na pláži.

Ubytování

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, SAT-TV, mini ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, plážové osušky, internet, kulečník, trezor, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětská část v bazénu pro dospělé, mini club, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 10:00), bufetové obědy (12:15 – 14:30), bufetové večeře (18:45 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snack bar (10:00 – 18:00), zahradní bar (18:00 – 01:00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta