Almyra Hotel Thanos

  Kypr, Paphos

Hotel Almyra

    Kypr, Jižní Kypr, Paphos
Výhody nabídky
 • poloha poblíž turistického centra
 • moderní design
Letovisko

Pafos

Umístění

Tento plážový hotel se nachází v jižní části města Pafos. Turistické centrum s nákupními možnostmi (včetně supermarketu), restauracemi a bary se od hotelu nachází asi 400 m, autobusová zastávka asi 200 m. Archeologické naleziště Nea Paphos je od ubytování vzdáleno cca 1 km, Královské hrobky cca 3 km, historické centrum města Pafos cca 3,5 km, mezinárodní letiště Pafos cca 17 km, mezinárodní letiště Larnaka cca 135 km.

Pláž

Menší písčitá pláž přímo u hotelu; veřejná, přístup přes pobřežní promenádu. Další pláž, Vrisoudia, cca 400 m od hotelu; veřejná, přístup po pobřežní promenádě, lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

K vybavení hotelu patří 24hodinová recepce, concierge, lobby, úschovna zavazadel, trezor, výtah, klimatizace, 4 restaurace, 3 bary, WiFi (zdarma), parkoviště (zdarma); za poplatek služba praní a žehlení prádla. Možnost zprostředkování půjčení auta. 3 venkovní bazény, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Pokoje

Pokoj Standard:
Pokoje o velikosti 28 m2 mají 1 dvoulůžkovou postel nebo 2 jednolůžkové postele; možnost 1 přistýlky. Součástí vybavení je vlastní příslušenství (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, TV/sat., minibar (za poplatek), set pro přípravu kávy/čaje, WiFi (zdarma). Za příplatek s balkonem, terasou a výhledem na moře.
Suite v první řadě u moře s balkonem nebo terasou:
Stejné vybavení jako pokoj standard, ale prostornější (cca 47 m?). Terasa, výhled na moře.

Stravování

Polopenze.
Plná penze.
Přesný rozpis časů a míst podávání jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Rekreace

Fitness, animační program dle nabídky hotelu; za poplatek wellness (sauna, parní lázeň, masáže, kosmetické služby), jóga. Na pláži Alykes vodní sporty, potápění, šnorchlování za poplatek dle nabídky místních poskytovatelů.
Pro děti dětský klub s programem dle nabídky hotelu.

Informace

Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc.
Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.

Základní cena zahrnuje

Výhody
 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků

Transfery v destinaci

 • Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
 • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
 • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
  Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
  Název hotelu dle pořadatele: Hotel Almyra *****
  Lokalita dle pořadatele: Paphos, Pafos

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  Almyra Hotel Thanos ****
  Typ pláže: písčitá
  Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

  565 656 610 Číslo zájezdu: 2 754 668
  dnes 8–20 h

  Lokalita

  Kypr

  Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

  Kypr - více informací