Hotel Altinkum Beach

  Turecko, Side

4/5

Hotel Altinkum Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Hotelový komplex je tvořen bungalovy rozmístěnými v rozlehlé kvetoucí zahradě. Samostatně stojící přízemní domky jsou jednoduše zařízené, doporučujeme tedy nenáročným klientům, pro něž je předností výborná poloha hotelu u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel nabízí svým hostům plážový servis zdarma (je nutné počítat s omezeným počtem lehátek a slunečníků na pláži). Vzdálenost do historického centra Side je pouhých 500 m po promenádě vedoucí přímo od hotelu.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
individuální klimatizace, SAT/TV, telefon
lednice (za poplatek cca 1,5 €/den)
terasa

Vybavení a služby

recepce (trezor za poplatek cca 1 €/den)
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
lobby bar, TV místnost
restaurace s terasou, A´la carte restaurace, bar u bazénu
bazén s oddělenou dětskou částí, vnitřní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
miniklub, dětské hřiště, obchod
za poplatek: billiard, turecké lázně, masáže, vodní sporty na pláži

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední káva a zákusek, neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:30–22:00).

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 477 617
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Side

4/ 5 4 recenzí


Ceznerová Hana srpen 2019
Hana ceznerová. naprostá spokojenost,vše tak jak je slibováno,největší dík patří personálu,ochota čistota,nemáme co vytknout,doporučuji všem kdo c... celá recenze


Sumo červenec 2019
Nedoporučuji. Žádna výměna ručníků Hodně domorodců Turků. ... celá recenze


Věra Baďurová červen 2019
Báječná dovolená. Báječné ubytování v překrásné vzrostlé zahradě, tichá klimatizace při které se může spát, všude je blízko jako do jídelny na pláž,... celá recenze

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.