Aminess Magal Hotel

  Chorvatsko, Krk, Njivice

4/5

HOTEL AMINESS MAGAL (ex. BELI KAMIK)

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Njivice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Njivice, 300 m od centra města.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 150 m, skalnatá, betonová, v blízkosti oblázková pláž, možnost pronájmu lehátek a slunečníků do obsazení míst.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet. Nápoje u večeře (pivo, víno, voda, limonády z automatu).
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi na recepci a na pokojích.
PARKOVÁNÍ: od 8.6. do 6.9. cca 60 Kč/den/auto na místě, v jiných termínech zdarma.
POPIS: hotel Beli Kamik se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny chodbou. Pokoje comfort se nachází v Beli Kamik II(první, menší stavba viditelná od moře), pokoje superior jsou v Beli Kamik I. Recepce a restaurace se nachází v budově Beli Kamik I. Restaurace, TV místnost, aperitiv bar, kavárna, obchody, kosmetický a kadeřnický salón, fitness studio, minigolf, tenisové kurty, vodní lyže, pronájem člunů, hotelová animace pro dospělé a děti.
POZNÁMKY: v pokojích SUPERIOR není fén na vlasy.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 7 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 7 do 14 let na přistýlce 50%. Dítě od 2 do 12 let na základním lůžku 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%
SLEVY V POKOJI 1/2+2: Dítě od 2 do 7 let na první přistýlce zdarma. Dítě od 7 do 14 let na první přistýlce 50%. Dítě od 2 do 14 let na druhé přistýlce 50%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Single use od 50% do 75% (rozdíl dle termínu). Při pobytu kratším než min. počet nocí 20%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL AMINESS MAGAL (ex. BELI KAMIK) ***
Lokalita dle pořadatele: Krk, Njivice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aminess Magal Hotel ***
Typ pláže: oblázková, molo, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 415
dnes 8–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Krk

4/ 5 8 recenzí


Eva červen 2019
Dovolená. Tato dovolená byla pro nás nejlepší co jezdíme do Chorvatska... celá recenze


Jana červen 2018
Hotel Beli Kamik. Byli jsme na konci června 2018 a za nás rozhodně super hotel!! Naprostá spokojenost úplně se vším, a to jsme myslím docela nároční... celá recenze


Gája červen 2017
Spokojenost. Velmi hezký a dobře vybavený hotel. Velmi dobře udržovaná čistota všech prostor. Vlídný a pozorný personál... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

HOTEL AMINESS MAGAL (ex. BELI KAMIK)
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Njivice

Cena
15 230 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 415

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 230 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč