Hotel Andromeda Villas

  Řecko, Santorini, Imerovigli

Andromeda Villas & SPA resort

    Řecko, Santorini, Imerovigli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha a popis

Andromeda Villas je elegantní hotel, který se nachází v krásné osadě Imerovigli, okouzlující vesničce posazené na útesy západního Santorini, 300 metrů nad Calderou. Jeden z nejatraktivnějších prvků hotelu Andromeda Villas Santorini Luxury Hotel je úchvatný výhled na sopku a Egejské moře, což je absolutně okouzlující obraz, a to zejména při západu slunce. Letiště (Monolithos) je vzdáleno 10 km. Hlavní město Fira je pouhé 2 km od hotelu. V blízké vzdálenosti (100m) je supermarket a autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven:
- 24 hodinová recepce
- venkovní plavecký bazén s lehátky a slunečníky
- venkovní bazén
- restaurace
- restaurace u bazénu
- bar u bazénu
- snídaňová hala
- Wi-Fi připojeni
- plně vybavená konferenční hala
- 2 výtahy
- klimatizace ve všech prostorách hotelu
- prádelna (za příplatek)
- půjčovan aut (za příplatek)

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:

Superior Double room - pokoj pro 2 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem a klimatizací.

Junior Double room - pokoj pro 2 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem a klimatizací.

Double Suite - pokoj pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven mramorovou koupelnou se sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací, prostroným obývacím pokojem a soukromou verandou s lehátky.

2 Bedrooms - pokoj pro 4 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací a prostroným obývacím pokojem

Family 2 Bedrooms Suite s venkovní soukromou vířivkou - pokoj je pro 4 osoby. Pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací, prostroným obývacím pokojem a soukromou verandou s lehátky a venkovní soukromou vířivkou.

VIP Suite s venkovní soukromou vířivkou - pokoj pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven mramorovou koupelnou se sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací, prostroným obývacím pokojem, soukromou velkou verandou s lehátky a venkovní vyhřívanou vířivkou s výhled na Calderu.

Pokoj pro novomanžele se soukromou privátní vířivkou - Pokoj je vybaven mramorovou koupelnou se sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací, prostroným obývacím pokojem, soukromou velkou verandou s lehátky a venkovní vyhřívanou vířivkou s výhled na Calderu.

Deluxe Suite s venkovním bazénem - pokoj pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven mramorovou koupelnou se sprchou, příslušenstvím na přípravu kávy, satelitní TV, fénem, trezorem, lednicí, telefónem, klimatizací, prostroným obývacím pokojem, soukromou velkou verandou s lehátky a venkovním bazénem s výhled na Calderu.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně (americký bufet) - za príplatek, na vyžádaní

Sport a zábava

bazén, vířivka

Služby v ceně

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka

TOTO UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Pantour, IČ: 27929272. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Andromeda Villas & SPA resort ****
  • Lokalita dle CK: Santorini
  • Místo dle CK: Imerovigli

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 016
dnes 7.30–18 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Andromeda Villas & SPA resort
    Řecko, Santorini, Imerovigli

Cena
38 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 016

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
38 590 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč