10 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Aparthotel Imperial ****

Výhody
  • zdarma WiFi a karta výhod
  • vysoký komfort
Popis hotelu

Zdarma WiFi a karta výhod. Vysoký komfort.

Poloha

centrum s restauracemi, bary a obchody cca 100 m. Termální lázně cca 200 m.

Pláž

přímo na veřejné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na apartmán zdarma.

Vybavení

120 apartmánů ve 3 budovách. Lobby, restaurace, bar, společenská místnost, pračka/sušička (za poplatek), 3 výtahy, úschovna kol.

Ubytování

apartmány jsou vybaveny klimatizací, trezorem, sat. TV, telefonem, radiem, vybavenou kuchyňkou (chladnička, vařič), jídelním koutem, fénem, sprchou, WC a velkým zařízeným balkonem.

Dvoupokojové apartmány (A2A/A3A/A4A): cca 32 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a dvoulůžkový pokoj, rychlovarná konvice.

Třípokojové apartmány (A3B/A4B/A5B/A6B): cca 45 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžkový pokoj a pokoj se 2 oddělenými lůžky.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu nebo formou bufetových stolů. Při rezervaci plné penze navíc obědy jako výběr z menu nebo formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, vodní aerobic, biliár, půjčovna kol (pro dospělé, dle dostupnosti), půjčovna nordic walking holí (dle dostupnosti). Za poplatek: golf v Lignano, tenis, minigolf, vodní sporty.

Internet

WiFi v apartmánech a na pláži zdarma.

Wellness

zdarma: 2 bazény (cca 500 m2) s vířivkou, velkou opalovací terasou s lehátky, slunečníky a osuškami.

Děti

dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), miniklub (3–12 let, cca 21. 5.–15. 9.). Dětská postýlka do 2 let zdarma.

Další výhody

karta výhod Europa Card: sleva od 10 % v různých obchodech, restauracích a termálním centru. Pozvánka na ochutnávku vín v Bibione.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/osoba/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 16. 6.–7. 9. sobota/7 nocí.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% při rezervaci do 28.2.2018 a pobytu v termínu 9.5.-29.6.2018 a 8.9.-22.9.2018.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1-2 děti (2-4,99 let) 100%, (5-13,99 let) 40% na přistýlce. A3B: 3 dosp. + 1-3 děti (2-4,99 let) 100%, (5-13,99 let) 40% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko