Aparthotel Jagdhof

  Rakousko, Salcbursko, Filzmoos

Aparthotel Jagdhof

    Rakousko, Dachstein / Schladming, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming, Ski amadé, Fageralm, Filzmoos, Filzmoos / Neuberg, Radstadt / Altenmarkt
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Aparthotel Jagdhof je nově zařízený hotel, který se skládá ze dvou budov. Nachází se v centru města Filzmoos obklopený krásnou kulisou vysokých hor s výhledem na Dachstein a Bischofsmütze. Rodinný hotel je v klidné oblasti daleko od ruchu a přitom uprostřed zimního regionu. Přístavba 100 m, veřejný krytý bazén 200 m, nadmořská výška 1057 m, lanovka Papagenobahn 80 m.

Ubytování

Vana nebo sprcha/WC, balkon/terasa, telefon, SAT-TV, velmi vkusně vybavené pokoje/apartmány, ubytování je v obou budovách.
A: 2 lůžkový pokoj(20m2)

Vybavení

recepce, lobby, WIFI v celém hotelu, lyžárna, sušárna bot, parkoviště, restaurace, cocktailový bar.

Aktivity

Sauna pro děti od 16 let.

Slevy

děti na pokoji s rodiči na 3.a 4. lůžku do 6 let 100%, 6 - 12 let 50%, osoby od 12 let 30%

Poznámka
Pobyt

3 noci(ČT-NE) nebo 4 noci(NE-ČT)

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu na 3/4 noci s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa 2,- EUR/os. nad16 let/noc, do 16 let 1,- EUR/noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Aparthotel Jagdhof ****
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Ski Amadé - Salzburger Sportwelt

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aparthotel Jagdhof ****
Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 983 978
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Aparthotel Jagdhof
    Rakousko, Dachstein / Schladming, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming, Ski amadé, Fageralm, Filzmoos, Filzmoos / Neuberg, Radstadt / Altenmarkt

Cena
6 450 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 983 978

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 450 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč