800 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Aparthotel Marylanza ****

Hotel Marylanza Golf Resort ****

Aparthotel citlivě zasazený do okolní krajiny a těsně sousedící s golfovým hřištěm Las Américas je nejvhodnější pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v příjemném prostředí a vzdálenost od pláže pro ně není prioritou. Doporučujeme zejména hráčům golfu.

Poloha: Přímo u golfového hřiště Gold las Américas. Pláž Playa de las Vistas je vzdálena cca 700 m. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace v blízkém okolí hotelu.

Vybavení: Celkem 217 apartmá (3 patra, výtahy). Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, minimarket, kavárna, kadeřnictví. Venku 2 sladkovodní bazény (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), oddělené dětské brouzdaliště, snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky zdarma.

Pláž: Pláž Playa de las Vistas, která patří k nejkrásnějším na ostrově, je vzdálena cca 700 m. Světlý písek, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Pokoj: Prostorná apartmá disponují koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizací, oddělenou ložnicí, kombinovanou obývací místností kombinovanou s vybaveným kuchyňským koutem, TV/sat., telefonem, připojením na internet, trezorem (k pronajmutí) a balkonem nebo terasou. Výhled na golfové hřiště za poplatek.

Maximální obsazenost: 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = apartmá k samostatnému použití.

Stravování: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Sportovní nabídka: Zdarma stolní tenis, squash. Za poplatek fitness centrum. Zlevněná green fee na golfových hřištích (nutno rezervovat přímo na recepci hotelu).

Zábava: Pravidelné večerní zábavné programy a show nebo živá hudba k poslechu a tanci.

Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Oficiální kategorie: ****

Wellness – SPA: Hotel disponuje zcela novým, v roce 2007 otevřeným moderním wellness/spa centrem, které se řadí k nejlepším na ostrově. V nabídce balneoterapeutický okruh, sauna, masáže, fitness, aerobik. Vše za poplatek.

Platební karty: VISA, EC/MC, AMEX.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tenerife

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

O Tenerife se mluví jako o „ostrově věčného jara“ díky jeho mírnému podnebí. Ostrov Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Hlavním městem je už od 19. století Santa Cruz, které je zároveň velmi důležitým přístavem. Tenerife je jako malý kontinent, má tvar trojúhelníku a díky oblastem s různými klimatickými podmínkami se na něm můžete setkat s různými rostlinami i zvířaty. Kde jinde v Atlantiku se můžete koupat v moři nebo obdivovat krásné palmy a rozkvetlé rostliny všech možných barev a ve stejném dni se koulovat v zasněžených horách?

Loro Parque – tematický přírodní park, kde spatříte na 300 druhů papoušků, gorily, jaguáry, lachtany, delfíny, tučňáky, netopýry, krokodýly, orchideje nebo cizokrajné motýly. Budete mít možnost vidět představení velryb, dravých ptáků, papoušků, lachtanů i delfínů. Je zde i mořské akvárium – možnost vidět žraloky, delfíny a spoustu druhů ryb.

Siam Park – vodní park plný bazénů a tobogánů

Pueblochico – Kanárské ostrovy v miniatuře

Národní park Caňadas del Teide – sopka a nejvyšší hora Španělska

Velbloudí safari

Puerto de la Cruz – hlavní město ostrova

Vyhlídka Los Gigantes

Uprostřed Tenerife se nachází nejvyšší hora celého Španělska Pico del Teide. Tyčí se do výšky 3718 m n. m. Hora je viditelná z kteréhokoliv místa na Tenerife, a dokonce i z okolních ostrovů. Je to dodnes činná sopka, její vrcholek bývá většinou pokryt sněhem až do pozdního jara. 200 m pod vrchol vede lanová dráha.

Sever ostrova je o něco chladnější, deštivější, ale je neuvěřitelně zelený, všude kam dohlédnete, jsou banánové plantáže, stromy a keře. Květina vánoční hvězda zde roste prakticky jako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife je po celý rok. Nejvyšší sezóna je na Silvestra a v období karnevalu. Tenerife je na druhém místě co do velikosti karnevalů, hned po Riu de Janeiru. Podnebí je velice příjemné, celý rok jarní, přes den se teplota pohybuje mezi 25 – 29 °C, noci jsou o něco chladnější. Na Tenerife můžete strávit příjemné léto s teplotami na koupání nebo zimu, kdy se poletíte ohřát. Stabilní klimatické podmínky celý rok.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Tenerife