20 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmán Dražena ***

Poloha

třípodlažní privátní vila Dražena (dříve Radonić I.) v Čaklje cca 20 min pěšky od Podgory.

Vybavení

v blízkosti restaurace, obchod, kavárny, směnárna, parkoviště u vily.

Ubytování

v přízemí typ 1/2+1 STUDIO (velikost 25m2) - menší místnost s manželskou postelí a přistýlkou (rozkládací křeslo vhodné pro dítě do 14 let), v 1. a 2. patře typ 1/4 AP (velikost 35 m2) - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s klimatizací), vždy malý vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, klimatizace, WI-FI ZDARMA, typ 1/4 AP-B apartmán v 2. patře s balkonem.

Stravování

vlastní.

Pláž

cca 10 m.

Sport

vodní sporty dle místní nabídky, tenisové kurty.

Doplňující informace

klimatizace v apartmánech za poplatek. Parkování u vily Dražena v termínu do 16.6. a od 29.8. ZDARMA, 16.6.-29.8. za poplatek cca 30 EUR/týden. Prodej na vyžádání.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie