Apartmánový dům Giorgia

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Tarvisio

APARTMÁNOVÝ DŮM GIORGIA

  Itálie, Friuli Skiregion, Tarvisio
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Obecné informace

4 pěkné a prostorné apartmány s maximální celkovou kapacitou 25 lůžek: 3 x trilo 7 se společným vchodem a 1 x luxusní bilo 4 VIP se samostatným vstupem. Součástí 7 let zkolaudované stavby je kvalitní pizzerie, 'špageterie' a restaurace, k dispozici velké parkoviště, zahrada, 1 průlezka pro děti. Přímo za apartmánovým domem vede skvěle upravená a bezpečná cyklostezka mimo dopravní provoz (po trase bývalé železnice)! Ideální zastávka na horách při cestě k moři či zpět!
Poznámka: dovolujeme si upozornit, že internet WI-FI je k dispozici pouze v pizzerii a CK negarantuje kvalitu internetu resp. rychlost a množství přenesených dat. Díky limitnímu přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.

Poloha

Camporosso, centrum Tarvisia - 4 km, cyklostezka - 0 m, Monte Lussari - 2 km

Stravování

Snídaně * za příplatek – bohatý kombinovaný bufet se servírovanou stravou (na výběr ze slaných i sladkých pokrmů včetně nápojů i pravé italské kávy či cappuccina)

Popis ubytování

Bilo 4 VIP - 48 m2 (mezonet) přízemí: luxusní obývací pokoj s kuchyňskou linkou a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení. 1. patro: neuzavíratelná ložnice s manželskou postelí, TV, sauna . Před apartmánem terasa s posezením. (apartmán pouze na vyžádání)

Trilo 7
- 65 m2 (mezonet) přízemí: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení. 1. patro: neuzavíratelná prostorná místnost s palandou a 1 samostatným lůžkem.
Vybavenost apartmánů:
TV sat. (LCD), pračka (jen ve 2x trilo 7), myčka, trouba, rychlovarná konvice

Základní cena zahrnuje

  • za apartmán:
  • » Pronájem apartmánu na 2 až 7 nocí noci dle termínů
  • » Ložní a koupelnové prádlo
  • » Závěrečný úklid
  • » Všechny spotřeby
  • » Sauna - jen u BILO 4 VIP

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: FOR-LINE TOUR,s.r.o., IČ 47903104.
Název hotelu dle pořadatele: APARTMÁNOVÝ DŮM GIORGIA
Lokalita dle pořadatele: Friuli Venezia Giulia, Tarvisio

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 131 812
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

APARTMÁNOVÝ DŮM GIORGIA
  Itálie, Friuli Skiregion, Tarvisio

Cena od
4 125 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 131 812

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
16 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč