Apartmánový Dům Velké Losiny

Česko, Olomoucký kraj, Velké Losiny

5/5

LÁZNĚ VELKÉ LOSINY - Víkendový pobyt - Velké Losiny

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku. Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur.

Lázeňský hotel Eliška nabízí ubytování kategorie superior ve 46 zcela nových pokojích a apartmánech. Přímo v této budově jsou také 2 moderní restaurace, luxusní kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a nový balneoprovoz. Hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách se nachází v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a nabízí veškeré služby pod jednou střechou.

Nově opravená lázeňská vila Gazárka s velice komfortním a příjemným ubytováním *** kategorie hotelového typu, která je vzdálena pouze 10 min. chůze od hlavního hotelu Eliška a nachází se na okraji lázeňského parku. Lázeňská vila poskytuje ubytování v pohodlných pokojích vybavených veškerým komfortem. Přístup na internet v prostorách vily. Stravování a procedury jsou poskytovány v nedalekém lázeňském hotelu Eliška. Lázeňská vila Gazárka není bezbariérová.

Domácí zvířata: pobyt s domácími zvířaty není možný.

V nejbližším okolí se nachází Termální park Velké Losiny – unikátní spojení relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody - jedinečný termální park, který v České republice nemá obdoby. Jako jediný nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény napouštěné přírodní termální vodou.

Ubytování

a) Jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení, fén, TV/SAT, telefonem a ledničkou (minibar na vyžádání).WIFI internetové připojení. b) Dvolůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou, fén, TV/SAT, telefonem a ledničkou (minibar na vyžádání). WIFI nebo LAN internetové připojení. Některé pokoje jsou s terasou.

Slevy

Dítě do 5 let (bez nároku na lůžko a služby) při ubytování s 2 platícími osobami na pokoji má pobyt zdarma. Dítě do 12 let na pevném lůžku při čerpání pobytového balíčku 25% sleva. BONUS: volný vstup do vnitřního termálního bazénu v určených časech, slevy nebo volné vstupy do nového termálního aquaparku. Akce 14=13 nocí, 21=19 nocí a 28=25 nocí, platí celoročně.

Bonusy

Jeseníky: Exkluzivní prodej zážitkových žetonů
Při objednávce na tomto webu si můžete za sníženou cenu přikoupit žetony na vyzkoušení řemesel. – platí při každé rezervaci

Základní cena zahrnuje

  • Víkendový pobyt
  • 2 lázeňské procedury, volný vstup do hotelového termálního bazénu, zapůjčení županu zdarma, 2 LÁZEŇSKÉ PROCEDURY: 1× vířivá koupel s přísadou a zábalem, 1× klasická masáž částečná, Bonus: 30% sleva na vstup do termálního parku

Cena na osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Dítě do 5 let (bez nároku na lůžko a služby) při ubytování s 2 platícími osobami na pokoji má pobyt zdarma. Dítě do 12 let na pevném lůžku při čerpání pobytového balíčku 25% sleva. BONUS: volný vstup do vnitřního termálního bazénu v určených časech, slevy nebo volné vstupy do nového termálního aquaparku. Akce 14=13 nocí, 21=19 nocí a 28=25 nocí, platí celoročně.

Základní cena nezahrnuje

  • Pokoj s balkonem a výhledem
  • Parkování v areálu lázní
  • Dítě do 5 let bez nároku na lůžko

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: LÁZNĚ VELKÉ LOSINY - Víkendový pobyt - Velké Losiny
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Velké Losiny

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 381
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Olomoucký kraj

5/ 5 2 recenzí


věra k. říjen 2017
Velká spokojenost. Za přijatelnou cenu, komfortní ubytování... celá recenze


Lukopoulos srpen 2014
Klid a pohoda. V těchto apartmánech jsme s manželkou a synem prožili 7 krásných dovolenkových dní.... celá recenze

Nezávazná objednávka

LÁZNĚ VELKÉ LOSINY - Víkendový pobyt - Velké Losiny
  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny

Cena
4 300 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 381

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 300 Kč
příplatek za pokoj s balkonem a výhledem
0
50 Kč
příplatek za parkování v areálu lázní
0
60 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč