Popis

Popis hotelu Apartmány Doris ***

Poloha

v tichšej časti mesta asi 1km od centra, 200 m od reštaurácie, 20 m od obchodu.

Popis a vybavenie

pri vile je záhrada s možnosťou prípravy jedál na grile, parkovanie vo dvore.

Ubytovanie

v dome sú dva veľké apartmány, jeden na prízemí a druhý na poschodí. Typ apt.: A6-9 pre 6 – 9 osôb, štyri 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s gaučom, s kompletne vybaveným kuchynským kútom, dve kúpeľne s WC, balkón / terasa so záhradným nábytkom a s výhľadom na more, TV-SAT.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

kamienková (jemný štrk), vzdialená 80 m.

Možný príplatok

• klimatizácia v príslušných apartmánoch 50 € • dieťa do 4 r. bez vlastného lôžka 35 € (iba 1 dieťa v apartmáne) • malý pes 42 € (na vyžiadanie)

Poznámky

• nástup možný iba v sobotu na pobyt 7 resp. 14 nocí

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Pag