Apartmány Holiday Village Senec

  Slovensko, Bratislava, Senec

4/5

APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE

  Slovensko, Bratislava, Jižní Slovensko, Senec
Číslo zájezdu: 2 048 237
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

prázdninová vesnička skládající se ze 13 bungalovů se nachází na severní straně Slunečních jezer, 25 km od Bratislavy. V okolí Sence je řada cyklostezek.

Koupání

Sluneční jezera (cca 200 m). Aquapark Senec (500 m od apartmánů) s termální vodou a celoročním provozem nabízí celoročně otevřenou krytou halu s relaxačním, klidovým, proplouvacím, dětským a plaveckým bazénem, tobogán. Letní část areálu s bazénem, dětským bazénem, skluzavkami a tobogány).

Vybavení

každý bungalov se skládá ze čtyř 4-lůžkových apartmánů. V areálu recepce, restaurace, bufet s letní terasou, dětské hřiště s pískovištěm, tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, WiFi internet.

Speciální nabídka

1 dítě do 1,99 let bez nároku na služby ZDARMA. Spotřeba elektrické energie a vody, ložní prádlo, osuška v ceně pobytu. WiFi internet ZDARMA. Při pobytu na 7 nocí lístek na 2 jízdy vláčkem "Senecký Express" v období červenec-srpen ZDARMA. Vstup do areálu Slunečních jezer ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 1.7.-1.9. 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Minimální obsazenost apartmánu v období 1.7.-1.9. 3 osoby (min 2 dosp a 1 dítě), v ostatních obdobích 2 osoby. Při nástupu na pobyt se hradí vratná záloha 50 € nebo 1.000 Kč.
Pobytová taxa cca 0,7 €/os/noc se hradí na místě. Parkovné 3 €/noc, při pobytu na 7 nocí 10 €/pobyt. Možný pobyt se psy za poplatek 10 €/noc. Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 7 €/noc.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:
  • 4-lůžkový apartmán: oddělená 2-lůžková ložnice, možnost přistýlky, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout (chladnička, dvojvařič, rychlovarná konvice a základní nádobí), TV, hygienické zařízení. Každý apartmán má své venkovní posezení a parkovací místo.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE
Lokalita dle pořadatele: Jižní Slovensko, Senec

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 048 237
dnes 8–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Bratislava

4/ 5 1 recenzí


lenkacoudy srpen 2018
Hiliday Village. Na dovolené nám vyšlo krásné počasí, pařáky.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

APARTMÁNY HOLIDAY VILLAGE
  Slovensko, Bratislava, Jižní Slovensko, Senec

Cena
4 410 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 048 237

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 410 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
2
1 470 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč