Apartmány Janach

  Rakousko, Korutany, Bad Kleinkirchheim

Apartmány Janach - Reichl

    Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Korutany, Rakouské termály, Bad Kleinkirchheim
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

apartmánové domy jsou situovány na klidném místě, nedaleko lanovek.

Zastávka skibusu: 20 m. Lyžařský areál: 20 m.

Ubytování

všechny apartmány mají centrální topení, telefon, SAT-TV, koupelnu a WC, fén, vybavenou kuchyňku (mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, myčka), předsíň, balkón nebo terasu.

Typ C pro 2-4 osoby Apartmán pro 2-4 osoby cca 53 m2, obývací pokoj s jídelním koutem, rozkládací gauč, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, koupelna/WC, balkon.

Typ D/E pro 4-6 osob (Apartmán pro 4-6 osob cca 64m2, obývací pokoj s posezením, jídelním koutem, kuchyně, koupelna, extra WC, předsíň, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a palandou nebo 2 lůžky, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavení

parkoviště, sauna a solárium v každém domě, fitness v domě č. 28 a 38, parní lázeň v domě č. 28, pračka a sušička v domě Maibrunnenweg 38 (na mince), WiFi zdarma v domě č. 38 v hale, podzemní garáže za poplatek.

Speciální nabídka

Familien: 09.01.-05.03. 1 dítě do 11,9 let v doprovodu 1 dospělé osoby se skipasem – dítě má 6denní skipas jen za 6 €.

Ski-Wellness-Wochen: 09.01.-29.01., 20.02.-05.03. (3denní skipas + 1x lázně Römerbad zdarma na 4 h, 4denní skipas + 2x lázně Römerbad zdarma na 4 h, 6denní skipas + 3x lázně Römerbad zdarma na 4 h).

Ski & Therme März Special: 06.03.-05.04. sleva 30% na min. 3denní skipas a 1x vstup do lázní na 4 h zdarma.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Janach ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 842
dnes 8–18 h

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.