Apartmány Jorikas

  Řecko, Chalkidiki, Nea Vrasna

Jorikas

    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Nea Vrasna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
O hotelu

Jorikas**+ Je-li pro vás základní dovolenkovou veličinou klid, rodinný dům Jorikas pro vás bude naprostým rájem. Poklidnou atmosféru si užijete v rámci prostorných apartmánů, ale i v zahradě, kterou najdete přímo za domem. Na pláž vám to přitom bude trvat jen přibližně 7 minut chůze.

Poloha a popis

Dům Jorikas stojí v klidné části letoviska Nea Vrasna, hned vedle kostela. Nabízí ubytování ve vzdušných apartmánech a studiích, k příjemnému posezení pak láká jeho zahrada. V blízkosti na vás čekají obchůdky, pekárny i taverny, písečná pláž s oblázky je vzdálena přibližně 300 m.

Pokoje

APARTMÁNY A STUDIA: Apartmán (2+1) zajišťuje pohodlné ubytování pro 4-6 osob. Z předsíně se vstupuje do dvou samostatných ložnic (vybavených vždy dvoulůžkem a přistýlkou), oddělené kuchyně (se základním vybavením, lednicí a vařičem) a koupelny s WC. Ke každému apartmánu náleží balkon. Studia jsou vybavena vždy dvoulůžkem s přistýlkou, součástí pokoje je i kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí a vařičem. Studio disponuje i samostatnou koupelnou s WC a vlastním balkonem.

Služby hotelu

Všechny apartmány a studia v naší nabídce nabízí možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.

Stravování

Zda se rozhodnete pro zájezd bez stravování, se snídaní, nebo polopenzí, záleží jen na vás. Základní nabídka v našem katalogu je bez stravování - není ale nic jednoduššího, než si snídaně nebo polopenzi ve formě stravenek dokoupit přímo v naší kanceláři nebo u delegáta ve vaší destinaci. Stravenky budete využívat v naší partnerské taverně Zinon. Tu oceníte nejen díky vynikající kuchyni, ale i výhodné lokaci. Najdete ji přímo u moře, na promenádě v Nové Vrasně. Od našich domů ve Vrasně je vzdálena pouhých 300 metrů. Snídaně je servírovaná, podává se od 8:30-10:30 hod. a vyjde na 120 Kč. Rozhodnete-li se pro polopenzi, můžete si v taverně Zinon kromě snídaně dopřát i oběd nebo večeři - co zvolíte, je jen na vás. Obědy/večeře se podávají ve velkorysém časovém rozmezí 13:00 - 22:00 hod. Vybírat můžete ze speciálního obědového/večerního menu, které zahrnuje masová jídla, bezmasé pokrmy i saláty. Touto formou řešený oběd/večeře vás vyjde na 220 Kč.

Letecká doprava

Na letiště v Kavale nebo Soluni létáme charterovými lety společnosti Smartwings z Ostravy, Prahy a Brna.

Autobusová doprava

Autobusovou dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa z Česka do vašich cílových destinací v Řecku (Vrasny a Stavrosu) vede přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Severní Makedonii nebo Bulharsko.

Nástupní místa

Odjezd z Prahy: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno Odjezd z Ostravy: Ostrava, Hranice n. M., Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava Na trase Praha - Brno nebo Ostrava - Brno může být autobusová doprava zajištěna pomocí tzv. svozu. To znamená, že v Brně může dojít k přestupu.

Kombinovaná doprava

Možnost kombinovat dopravu autobusem a letadlem nabízíme ve dvou vybraných termínech na začátku a konci sezóny.

Vlastní doprava

Pokud zatoužíte vydat se na cestu zcela po vlastní ose, nemusíte se vázat našimi termíny. Napište nám vaši představu a kolegové vám rádi připraví nabídku šitou na míru vašim konkrétním potřebám.

Důležitá upozornění

Kategorie dítě - do věku 17,99 let (platí pro přistýlku). S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR / noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Základní cena zahrnuje

ubytování
- doprava dle zvoleného typu - autobusová nebo letecká (u letecké dopravy cena zahrnuje letecké taxy a poplatky a transfer letiště - ubytování - letiště)
- služby českého delegáta
- pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění (možno sjednat v cestovní kanceláři)
- pobytová taxa 0,5 euro/studio nebo apartmán/noc (hradí se na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Experitour, IČ: 24221414. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Jorikas **+
  • Lokalita dle CK: Chalkidiki
  • Místo dle CK: Chalkidiki - Vrasna

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Jorikas **

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 522 105
dnes 7.30–20 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Jorikas
    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Nea Vrasna

Cena
13 460 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 522 105

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 460 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
1 190 Kč