Popis

Popis hotelu Apartmány Lammertal

Jako ostrov se z moře Alp, vysokých 780 až 2.100 m, zdvihne Vaše cílové letiště. Uprostřed srdce Rakouska leží lyžařská oblast západní Dachstein West, Gosau - Russbach - Annaberg. Zatímco v mnoha údolích na kontinentu dominuje mlha a oblačno, přátelští ostrované upravili 140 kilometrů sjezdovek s jistotou sněhu, natřásli postele, roztáhli slunečníky na sněhových plážích a připravili pro Vás lahodné speciality. Prázdninový ostrov v horách má nejen nádherné panorama, ale vyznačuje se i širokou nabídkou sjezdovek pro celou rodinu, pro začátečníky, pro ty, kdo na lyžích už mnoho let nestáli, i pro zkušené. Pomocí nejmodernějších vleků za nejkratší dobu pokoříte svět hor a vykroužíte obloučky na nejlépe upraveném sněhu.

Poloha:

obce Abtenau, Annaberg - Lungötz, St Martin

Vybavení:

klasické apartmány, plně vybavené pro vlastní vaření a stolování. Nabídka "No Name", konkrétní jméno ubytovací kapacity se dozvíte již při rezervaci pobytu.

Typy apartmánů:

A - 2 osoby - většinou typ Studio - denní obytná místnost, kuchyně nebo kuchyňská linka, sprcha, WC
B - 3 až 4 osoby - 1x ložnice pro 2 osoby, denní obytná místnost se spaním pro 2 osoby, kuchyně nebo kuchyňská linka, sprcha, WC
C - pro 5 až 6 osob - 2x ložnice, denní obytná místnost se spaním pro 2 osoby, kuchyně nebo kuchyňská linka, sprcha, WC.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko