Apartmány Lenka

  Slovensko, Západní Slovensko, Veľký Meder

Apartmány LENKA - Pobyt _2019

    Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Veľký Meder
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Další informace pro ceník

daň z ubytování 0,70 €/ osoba/ den - platba na místě
děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
možnost pronájmu vinárny na společenskou událost

Středisko

Velký Meder

Poloha

Nově otevřený apartmánový dům se nachází v klidné části města, asi 10 minut od hlavního vchodu do areálu termálního koupaliště Corvinus.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (u některých možnost přistýlky)  nebo v apartmány pro 2-4 osoby. Pokoje i apartmány jsou moderně vybaveny, vlastní sociální zařízení se sprchou, vlastní kuchyňka se základním nádobím,  lednička, vařič,  balkon nebo terasa, LCD TV, rádio, Wi-Fi připojení na internet,  klimatizace. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

V ceně pobytu není zahrnuto stravování. Možnost vlastního vaření, obchod s potravinami cca 500 m, nebo restaurace cca 200 m, případně  rychlé občerstvení v areálu termálního koupaliště.

Tipy pro správnou volbu

- klidné prostředí vhodné pro rodiny i s malými dětmi
- v blízkosti termálního koupaliště
- slevy na vstupy do areálu Corvinus

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 343 399
dnes 8–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.