550 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Liana Bonefačič

Slevy

Děti do 5 let stravování ZDARMA

Poznámka

GPS: 44.971768,14.75076

Charakteristika

dvoupatrový vkusně zařízený apartmánový dům se nachází 450 m od centra letoviska Bašky, která návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Ubytování

Mono 2 - studio se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, vlastním sociálním příslušenstvím, TV, balkonem, nachází se v 1. a ve 2. patře. Bilo 2+1 - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s přistýlkou pro 1 osobu, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon.

Stravování

vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob večeře výběrem ze 3 menu.

Vybavenost

parkování u domu.

Pláž

450 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km; bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.