Popis

Popis hotelu Apartmány Milica

Popis:

Dovolená u moře v Chorvatsku v tradičním turistickém středisku Crikvenica

  • 4 - 7 nocí v apartmánech Milica
  • Jen 300 m od moře
  • Moderní apartmány s klimatizací a WiFi připojením

Letní dovolená v tradičním oblíbeném letovisku Crikvenice

Crikvenica je město se sto let starou turistickou tradicí a je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Je největší na Chorvatském přímoří, nachází se 37 km jihovýchodně od Rijeky, jehož nánosy písku vytvořily proslulou crikvenickou pláž. Naleznete zde mnohé historické památky a pozůstatky. V létě se v letovisku pořádají různé kulturní akce a představení jako koncerty, tradiční slavnosti i módní přehlídky. Vyžití zde naleznou i klienti, co neradi tráví čas jen na pláži. Zahrát si můžete minigolf, projet se na kole či si zahrát plážový volejbal.

Ubytování v apartmánech Milica

Apartmány Milica se nachází 300 metrů od moře a cca 500 metrů od restaurace, centrum Crikvenice je vzdálené 2000 metrů. Před apartmány je místo na parkování. Ubytování je možné ve dvou druzích apartmánu.

  • Apt 2+1 je určený pro dvě až tři osoby. Apartmán je situovaný v přízemí. Skládá se z jedné místnosti, kde se nachází kuchyňka, manželské lůžko, přistýlka ve formě rozkládací pohovky pro jednu osobu a koupelna. Apartmán je vybaven SAT/TV, klimatizací (za poplatek 5 €/den), WiFi připojením a terasou.
  • Apt 4+1 je určený pro čtyři až pět osob. Apartmán je situovaný v prvním patře. Skládá se z ložnice s manželským lůžkem, druhé ložnice se dvěma oddělenými lůžky a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro jednu osobu. Dále apartmán disponuje kuchyní, koupelnou a balkonem. Je vybavený SAT/TV, klimatizací (za poplatek 5 €/den) a WiFi připojením. Apartmán má výhled na moře.

Stravování

  • Stravování si klienti zajišťují sami. Apartmán je vybavený kuchyňkou. Cca 500 metrů od apartmánu se nachází restaurace i obchod.

Pláž a zábava

Crikvenica nabízí jak oblázkové, tak i písečné pláže. Hlavní městskou pláží je dlouhá písčito-oblázková pláž Gradska plaža. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto je ideální pro rodiny s dětmi. Jedinou nevýhodou je fakt, že je placená cca 15 kuna (cca 60 Kč)/os./den. Na ostatní pláže po levé i pravé straně je vstup zdarma. V okolí pláže najdete kavárny, restaurace i prolézačky pro děti. Crikvenica má evropské uznání Modrou vlajku za čistotu moře a pláží.

Důležité informace

  • Check in od 14.00 hod. do 19.00hod., Check out do 10hod.
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Kvarner