Apartmány, studia a penzion Kremenisko

Slovensko, Střední Slovensko, Banská Štiavnica

PENZION KREMENISKO - Rekreační pobyt - Studia - Bánská Štiavnica

  Slovensko, Střední Slovensko, Štiavnické vrchy, Banská Štiavnica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších měst na Slovensku. V roku 1993 bylo historické jádro města spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V historickém jádru města se nachází velmi mnoho umělecko – historických památek. Historie města je úzce spojená s hornictvím. V 18. storočí Banská Štiavnica prožívala svoje zlaté období, když těžba zlata a stříbra dosáhla nejvyšší hodnoty. Taktéž v tomto období město zaznamenalo kulturní a stavební rozmach. Velké množství uměle vytvořených jezer – tajchy (Počúvadlo, Rychňava, Hodrušské jezero a mnoho dalších) v okolí města – poskytuje turistům ideální podmínky pro oddych a rekreaci.

V nejbližším okolí se nachází Centrum Bánské Štiavnice – centrum města je dnes národní kulturní památkou zařazenou do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Dále pak Banské muzeum v přírodě – plášť, přilba, hornická lampa a nezapomenutelný zážitek je na světě. Poznejte historii hornictví a všechny stroje potřebné k této namáhavé práci.

Ubytování

Objekt „A“: přízemí: Apartmá 5–7 – ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj pro 2–4 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. Apartmá 4–5 – ložnice pro 2–3 osoby, obývací pokoj pro 2 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. podkroví: Studio 4–5 – pokoj pro 5 osob, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Studio 2–4 – pokoj pro 4 osoby, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Spojením Studia 4–5 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5–7 osob. Spojením Studia 2–4 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5–6 osob.

Objekt „B“ přízemí: bezbariérové Dvě studia 4–5 – pokoj pro 5 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV. podkroví: Dvě studia 4 – pokoj pro 4 osoby, manželská postel, roztahovací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV.

Objekt „D“: přízemí: Apartmán 6 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. Apartmán 4 – obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. poschodí: Tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a TV.

Letní popis

Můžete využít také dětský bazén u penzionu (průměr 2,5 m), v okolí města je soustava uměle vytvořených jezer a termální lázně Sklené Teplice vzdálené 12 km.

Zimní popis

Lyžařský vlek dlouhý 500 m – 2 km

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Bonus: volný vstup do venkovního bazénu v období 01.07. – 05.09. Připojení k internetu přes Wi-Fi v objektu B a D zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt – Studia

Volný vstup do venkovního bazénu v období 01.07. – 05.09. Připojení k internetu přes Wi-Fi v objektu B a D zdarma.

Cena za studio / noc s vlastní stravou. Při pobytu na 7 nocí nástup v neděli. Při kratším pobytu, pobyt musí skončit do neděle. Minimální délka pobytu jsou 3 noci, mimo Vánoce, Silvestr a Velikonoce, kdy je min. délka pobytu 4 noci.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Bonus: volný vstup do venkovního bazénu v období 01.07. – 05.09. Připojení k internetu přes Wi-Fi v objektu B a D zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobyt se psem
  • Sauna a hydromasážní bazén
  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: PENZION KREMENISKO - Rekreační pobyt - Studia - Bánská Štiavnica
  • Lokalita dle CK: Střední Slovensko
  • Místo dle CK: Banská Štiavnica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 816 905
dnes 7.30–17 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

PENZION KREMENISKO - Rekreační pobyt - Studia - Bánská Štiavnica
  Slovensko, Střední Slovensko, Štiavnické vrchy, Banská Štiavnica

Cena od
7 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 816 905

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
9 240 Kč
povinný příplatek za snídaně - osoba
2
1 330 Kč
povinný příplatek za večeře - osoba
2
1 540 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč