470 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Apartmány Tonka ***

Názor CK

Biograd je nejen letovisko s řadou atrakcí pro dospělé i děti, ale je i ideální výchozí bod pro výlety do historických měst jako Zadar či Šibeník a do národních parků.

Internet

k dispozici přenosný USB modem na internet.

Poloha hotelu

Rekonstruovaný rodinný domek se nachází v klidném místě bez většího provozu, pouze 100 m od nábřeží a nedaleko oblíbené oblázkové pláže Bošana, která je vyhledávaná rodinami s dětmi a je vzdálena cca 470 m od domu. Centrum města s obchody a kavárnami je pouze 300 m, nejbližší supermarket je ve vzdálenosti cca 150 m.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci do 5 kg na vyžádání (cena 5 EUR/den).

Stravování

bez stravy

Ubytování

2 x apt. pro 4-5 os.(cca 50m2) - ložnice s manželským lůžkem, prostorná denní místnost s rozkl. gaučem pro až 2 os., vybavený kuchyňský kout i s troubou a dalšími spotřebiči, koupelna s WC a sprchou, TV, prostorný balkon. Klimatizace zdarma. Z oken a balkónu je částečný výhled do zahrady i na moře.

Vybavení hotelu

pronájem vkusně zařízených apartmánů nacházejících se v 1. patře a Parkování je zabezpečeno ve dvoře 1 auto/apt. V udržované zahradě s keři a květinami je pro hosty k dispozici gril a je zde také místo, kde si mohou děti bezpečně hrát. Ručníky nejsou v ceně.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Severní Dalmácie