Hotel Apartmany Trobentica

  Slovinsko, Pomurje, Moravske Toplice

APARTMANY TROBENTICA

    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Moravske Toplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

apartmány jsou součástí areálu Terme 3000, které se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s černou vodou". Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání. Wellness centra nabízejí masáže všeho druhu a saunový svět. Místo nabízí obrovské množství možností pro strávení aktivní rodinné dovolené s dětmi. Okolí nabízí skvělé podmínky pro turistiku a cyklistiku.

Koupání

hosté apartmánů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.

Vybavení

apartmánový komplex tvoří domky, jejichž architektura zachovává prvky typické vesnice prekmurské oblasti. Kompletně vybavené apartmány pro 2-3 osoby leží asi 200 m od hotelu Termal. Parkování v areálu apartmánů.

Speciální nabídka

Vstup do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Parkování ZDARMA. Vstup do hotelových bazénů v celý příjezdový i odjezdový den ZDARMA.

Doprava

Vlastní. Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 2,00 €/os/noc, registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji. Možný pobyt se psy za poplaek 8 €/noc.

"

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 2-lůžková ložnice (u některých typů na otevřené galerii), obývací místnost s možností přistýlky, kuchyňský kout, hygienické zařízení, TV-SAT, klimatizace, terasa, elektrické vytápění.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu v hotelu Termal.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: APARTMANY TROBENTICA ****
  • Lokalita dle CK: Pomurje
  • Místo dle CK: Moravske Toplice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 956
dnes zavřeno

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

APARTMANY TROBENTICA
    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Moravske Toplice

Cena
5 200 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 956

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč