Hotel Kirman Belazur Resort & Spa

  Turecko, Belek, Bogazkent

3/5

Kirman Belazur

    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Bogazkent
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Místo u příjemné pláže nedaleko oblíbeného letoviska Belek s možností si zahrát golf na některém z vyhlášených hřišť. Doporučujeme všem, co chtějí prožít příjemnou dovolenou v novém a moderním hotelu.

Přehled

moderní hotel možnost golfu 3 á la carte restuarace aqupark

Poloha

rozloha 40 000 m2 300 m dlouhá písečná pláž 40 km od Antalye 8 km od Beleku

Poloha

nový 5* hotel (2013) z řetězce Kirman, rozkládající se na pozemku 40 000 m2 v letovisku Bogazkent s 300 m dlouhou písečnou pláží. Letiště v Antalyi je vzdálené 40 km, centrum Belku 8 km a historické Side 40 km.

Vybavení hotelu

hotel se sestává ze 7 vzájemně propojených 4 patrových budov a má celkem 480 pokojů. Z toho je 401 Standardních (29 m2) a 79 rodinných pokojů (39 m2) se 2 oddělenými ložnicemi. V hotelu, jehož vstupní část je ozdobena velkou osmanskou kopulí, najdete majestátní atrium s lobby, recepcí i barem. Dále je zde hlavní restaurace pořádající řadu tematických večerů, 3 á la carte restaurace (asijská, středozemní a turecká), 8 barů, patisérie, velké disko, TV místnost, moderní amfiteátr, hlavní venkovní bazén (1 800 m2) a oddělený dětský bazén (40 m2) s řadou atrakcí pro nejmenší, samostatný aquapark se 3 skluzavkami pro dospělé a 3 pro děti, dobře vybavený Mini club (4-12 let) a Maxi club (12-18let) s bohatým každodenním programem a množství soutěží. Ke sportovnímu vyžití a aktivnímu odpočinku slouží hřiště na mini fotbal, beach volejbal, basketbal, badminton, vodní pólo, tenisový kurt s umělým povrchem, dětské hřiště, kulečníky, šipky, lukostřelba, boccia, bowling, stolní tenis a elektronické hry. Wi-Fi internet je zdarma v loby hotelu. Nechybí designové welness SPA s vnitřním bazénem (130 m2), dětskou částí, moderním fitness, saunou, tureckými lázněmi hamam a několika masážními místnostmi. Hotel organizuje každodenní animační programy, lekce aerobiku, vodní gymnastiky, zahradní party, večerní představení a různá show. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma jak v areálu hotelu, tak i na pláži, kde najdete středisko vodních sportů. K hotelu patří několik obchodů, kadeřnictví, prádelna, fotoslužba a půjčovna aut. Nedaleko hotelu se nachází příjemné centrum letoviska s řadou krámů i restaurací.

Vybavení pokoje

nové 3-lůžkové pokoje s možností přistýlky mají moderní sociální zařízení s velkou sprchou, fén, sofa nebo křeslo, LCD SAT-TV, telefon, rádio, centrální klimatizaci, minibar, elektronický trezor, laminátovou podlahu a balkon.

Pojmenování zařizení

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 2 přistýlek

Stravování

příjemný Ultra ALL inclusive koncept (10:00 - 2:00 hodin) s chutnou stravou a bohatými možnostmi celodenního občerstvení.

Názor CK

místo u příjemné pláže nedaleko oblíbeného letoviska Belek s možností si zahrát golf na některém z vyhlášených hřišť. Doporučujeme všem, co chtějí prožít příjemnou dovolenou v novém a moderním hotelu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kirman Belazur Resort & Spa *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 710
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Belek

3/ 5 6 recenzí


Petra listopad 2019
Prehliadka hotela Kirman Belazur Resort & Spa *****. Ide o jeden z luxusných hotelov, hotelovej siete Kirman nachádzajúci sa priamo na širokej pieskovo - kamienkovej pláži.... celá recenze


Jiří Špaček září 2019
Skvělá dovolená. Naprostá bomba, takové jsou naše pocity po strávení 11 dnů dovolené v tomto resortu.! Nemáme jedinou připomínku!... celá recenze


Josef září 2019
Josef. Turecko jsme navštívili prvně a určitě ne naposledy. Velká spokojenost.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-kirman-belazur-belek-turecko-z1568710/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.